Zobaczyli, jak dobrze wyglądają razem: Połączyło nas zdjęcie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Marta Idziak i Claudio Pinheiro © . Marta Idziak i Claudio Pinheiro

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale od pierwszego zdjęcia! Marta Idziak (29 l.) i Claudio Pinheiro (45 l.) z Poznania właśnie wzięli ślub. A wszystko zaczęło się od wspólnego wyjazdu misyjnego do Brazylii i tej fotografii zrobionej im przez zaprzyjaźnionego księdza Adama z Rogalina.

Młodzi małżonkowie nie mogą dojść do porozumienia, kiedy się poznali. – Przed kościołem, gdzie odbywały się spotkania wspólnoty – upiera się Claudio, który pochodzi z Brazylii. 

– Na Akademii Miłości dla Singli prowadzonej przez ks. Adama. Byłam przekonana, że Claudio jest duchownym – śmieje się Marta.

Jedno jest pewne. Lepiej się poznali i polubili podczas wyjazdu do Brazylii na wolontariat misyjny. To tam ks. Adam zrobił im pierwsze wspólne zdjęcie. Stali wtedy zmęczeni na stacji metra w Rio de Janeiro.

– Nic nam o tym nie mówiąc, zażartował: kto wie, czy to nie oni będą kolejną parą – wspomina Marta. I tak też się stało, choć nie od razu. Przez jakiś czas mieli relację koleżeńską. Od półtora roku są parą. Niedawno wzięli ślub.

– W Polsce mieszkam od 6 lat. Zawsze chciałem mieć żonę, która będzie miała takie same marzenia jak ja. I Marta jest taką osobą. Jesteśmy z różnych rzeczywistości, ale w sercu mamy takie same pragnienia. W Marcie znalazłem osobę, która mnie rozumie i akceptuje – zapewnia Claudio. Oby im się wiodło! 

Teraz możesz czytać FAKT bez wychodzenia z domu!  Pobierz najnowsze wydanie gazety i bądź zawsze na bieżąco 

Zobacz także: 

Żona Trzaskowskiego zdradza, dlaczego się w nim zakochała

Dominik oświadczył się… w koronach drzew. To była piękna chwila!

Ta miłość wszystko pokona! Dla Magdy chce stanąć na nogi

Zostaw komentarz