Znamy skład Wisły i Legii na hit ligi! Koszmarne problemy Białej Gwiazdy

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

W każdym meczu PKO Ekstraklasy drużyny muszą wystawiać co najmniej jednego młodzieżowca. Tyle tylko, że Artur Skowronek, trener Wisły Kraków, nie ma zbyt dużego pola manewru. Kamil Wojtkowski i Damian Pawłowski są kontuzjowani, zaś Mateusz Hołownia, który jest wypożyczony z Legii, nie może grać przeciwko stołecznemu klubowi. Lekkie problemy ze zdrowiem ma też 17-letni Aleksander Buksa, a Wisła zagra w najbliższym tygodniu jeszcze dwa mecze.

Zobacz wideo

Skład Wisły wygląda następująco:

Buchalik – Szot, Hebert, Janicki, Burliga – Basha, Klemenz – Boguski, Żukow, Błaszczykowski, Tupta

Na prawej obronie zagra 19-latek. W środku pomocy trener wystawił zaś środkowego obrońcę Klemenza. Na lewej obronie zagra zaś nominalny prawy obrońca – Burliga. Do składu wraca także dawno niewidziany Boguski. 

Legia też ma swoje kłopoty. – Mamy trochę problemów. Dobrze byłoby brać to pod uwagę przy mówieniu o pewnych “autostradach”. Na Ursynowie powstaje bardzo fajna i to jedyna, którą osobiście widzę – stwierdził trener Vuković. W hicie nie zagrają: William Remy, Jose Kante, Maciej Rosołek i Arvydasa Novikovasa.

Skład Legii wygląda następująco:

Majecki – Vesović, Jędrzejczyk, Lewczuk, Karbownik – Antolić, Martins – Wszołek, Gvilia, Luquinhas – Pekhart.

Legia Warszawa jest liderem ekstraklasy z dorobkiem 54 punktów, Wisła zajmuje 13. pozycję, mając 31 punktów. Początek meczu Legii z Wisłą w niedzielę o godzinie 17:30. Relacja na żywo na Sport.pl

Zostaw komentarz