Zlatan Ibrahimović się nie pohamował. Ostre słowa na spotkaniu z prezesem Milanu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Ivan Gazidis spotkał się z zawodnikami Milanu na dwa dni przed ich meczem rewanżowym w półfinale Pucharu Włoch przeciwko Juventusowi. Prezes klubu nie spodziewał się jednak, że zostanie skrytykowany przez jedną z gwiazd drużyny z Mediolanu, Zlatana Ibrahimovicia. 

Zobacz wideo Fortuna – Hoffenheim 2:2. Skrót meczu [ELEVEN SPORTS]

Zlatan Ibrahimović do prezesa Milanu: “Przychodzisz przed półfinałem, a gdzie byłeś wcześniej?”

Szwed zarzucił mu, że pojawia się na takim spotkaniu o wiele za późno. – Przychodzisz, bo gramy mecz, gdzie byłeś wcześniej? Od 4 maja się z nami nie spotkałeś. Nie do takiego Milanu przywykłem, tu jest za dużo niepewności – miał tłumaczyć Ibrahimović, którego słowa przytacza “Corriere dello Sport”.

Piłkarz miał być także zdenerwowany plotkami na temat ewentualnego nowego trenera – Ralfa Ragnicka oraz swoją sytuacją. Szwed wciąż nie podpisał z klubem przedłużenia swojej umowy. Gazidis tylko przyznał mu rację. – To prawda. Wyniki sportowe i finansowe klubu są dalekie od takich, które powinien osiągać Milan – ocenił. Ibrahimović gra w Milanie od stycznia. Wcześniej występował w drużynie jeszcze od stycznia 2010 do sierpnia 2011 roku. W tym sezonie Serie A zagrał w ośmiu meczach, zdobywając trzy gole i raz asystując. Półfinał Pucharu Włoch pomiędzy Milanem i Juventusem zaplanowano na 20:45 w piątek, 12 czerwca,

Przeczytaj także:

Zostaw komentarz