Zdeterminowane Ślotała, Krupińska i Zborowska podejmują FIT-WYZWANIE Anny Lewandowskiej: “Trochę się jaram, a trochę BOJĘ” (ZDJĘCIA)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Życie prywatne Anny Lewandowskiej od dawna stanowi obiekt zainteresowania mediów. Nic dziwnego, trenerka nieustannie angażuje się w kolejne zawodowe projekty, a prywatnie spełnia się jako matka.

Ponad miesiąc temu Anna Lewandowska powitała na świecie swoją drugą pociechę. Nie jest tajemnicą, że “Lewa” należy do grona miłośniczek aktywności fizycznej. Po porodzie uznała jednak, że nie zamierza przesadnie spieszyć się z powrotem do idealnej sylwetki. Zresztą sama przyznała, że po urodzeniu małej Laury odzyskanie formy przychodzi jej już znacznie trudniej.

bCFbqgvH

Niedawno Lewandowska ogłosiła pełną mobilizację i po krótkiej przerwie wróciła do ulubionych intensywnych treningów. W sobotę Ania zapowiedziała również start nowego fit-wyzwania, w którym razem z fanami będzie starała się odzyskać figurę sprzed ciąży. W niedzielę podczas instagramowej transmisji na żywo trenerka zorganizowała natomiast pierwszą sesję ćwiczeń w ramach “Fighter Challenge”.

Lewa wraca do formy! Gdzieś tam mi wisi, wisi, ale dajemy sobie czas (…) Walczymy z kompleksami, ze swoimi niedoskonałościami, ze zbędnymi kilogramami po ciąży (…) ogłosiła z dumą.

bCFbqgvN

Lewandowskiej udało się nakłonić do wspólnych treningów nie tylko wiernych fanów, lecz również kilka sławnych koleżanek. W nowym wyzwaniu wraz z Anią dzielnie ćwiczyć będą m.in. Zofia Ślotała, Paulina Krupińska i Zofia Zbrowska.

Zbieram siły, żeby przetrwać ten miesiąc! Kto rusza z nami? – napisała na swoim Instagramie Ślotała.

Ruszamy z wyzwaniem. Trochę się jaram, a trochę boję – przyznała we wpisie Zborowska.

To zamiast na kawę, możemy się spotkać na wspólny trening! – skomentowała jej post Agata Rubik.

bCFbqgvO

Doceniacie determinację koleżanek Anny Lewandowskiej?

bCFbqgvP
bCFbqgvQ
bCFbqgwi

żródło:

Zostaw komentarz