Zabiegana Małgorzata Rozenek pozdrawia ze studia nagraniowego. Fani oceniają: “Twój głos jest taki POIMPREZOWY” (FOTO)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Ponad dwa miesiące temu Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powitali na świecie pierwszą wspólną pociechę. Nie jest tajemnicą, że para długo starała się o powiększenie rodziny. Mały Henryk z miejsca skradł więc serca sławnych rodziców i już zdążył stać się prawdziwą gwiazdą ich instagramowych profili.

Chociaż Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan najchętniej poświęcaliby synkowi każdą wolną chwilę, muszą także pamiętać o zawodowych zobowiązaniach. Jakiś czas temu Perfekcyjna powróciła na plan Projektu Lady, gdzie zajmuje się kształceniem kolejnego pokolenia młodych dam. Niedawno celebrytka spotkała się też z Patrykiem Vegą i tym samym z miejsca rozpoczęła plotki o planach podboju świata kina. Twarz Radosława już wkrótce będziemy za to mogli podziwiać na butelkach wysokoprocentowych alkoholi.

bCPAYSAD

Jak na celebrytkę z prawdziwego zdarzenia przystało, Małgorzata Rozenek często do ostatniej chwili ukrywa przed światem szczegóły kolejnych zawodowych aktywności. Na jej instagramowym profilu nieustannie pojawiają się fotografie z planów kolejnych “secret projects”. Fani tajemniczej celebrytki muszą wówczas zadowolić się jedynie własnymi domysłami.

W piątek Rozenek pochwaliła się w sieci kolejnym angażem. Tym razem mama “Dzidziusia Majdana” odwiedziła studio nagraniowe. Chociaż celebrytka nie mogła jeszcze zdradzić, czym dokładnie zajmowała się podczas swojej wizyty, nie ukrywała, że praca z mikrofonem sprawiła jej mnóstwo radości.

bCPAYSAJ

Uwielbiam studia nagraniowe – oświadczyła na Instagramie, dodając wymowny hasztag “Coś się kroi”.

Fani Małgosi szybko zaczęli zastanawiać się nad faktyczną naturą “sekretnego projektu”.

Czyżby dubbing?

Mam nadzieję, że nadchodzi spóźniony hit lata 2020.

bCPAYSAK

Czyżby konkurencja dla Godlewskich?

Może pani poćwiczyć kołysankę dla Henryczka. Na pewno się ucieszy.

Jeden z fanów zauważył natomiast, że Perfekcyjna może pochwalić się wyjątkowo charakterystyczną barwą głosu.

Gosia, twój głos jest taki “poimprezowy” – stwierdził.

bCPAYSAL

W odpowiedzi rozbawiona Rozenek postanowiła za to podzielić się z fanami anegdotką.

Wchodzę kiedyś do sklepu, po nieprzespanej nocy, bez make-upu, nieuczesana, w wyciągniętym dresie i pani do mnie mówi: “No głos to pani ma jak Rozenkowa” – wspominała celebrytka.

Zobaczcie najnowszy instagramowy wpis Małgorzaty Rozenek. Myślicie, że faktycznie szykuje się muzyczny debiut roku?

bCPAYSAM
bCPAYSBe

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz