“Zabawny” Piotr Żyła o doniesieniach o nowym związku: “Miałem już nie komętować, ale może jednak skomętuje”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Odkąd Justyna Żyła zdecydowała się pokazać SMS-y, które jej eksmąż wymieniał z ich córką, o zwaśnionych byłych małżonkach znów jest głośno. W odpowiedzi na publikację matki swoich dzieci Piotr Żyła postanowił pokazać pełne gróźb karalnych wiadomości, w których uczestniczka 9. edycji Tańca z Gwiazdami atakowała nową partnerkę skoczka.

Choć po wymianie internetowych oświadczeń oboje od kilku dni milczeli, sportowiec nieoczekiwanie pokusił się o kolejny “oficjalny” komentarz. Tym razem jednak, zdaje się, odniósł nie do samego konfliktu z byłą żoną, a najświeższych doniesień na temat jego nowej miłości. Jak udało się nam ustalić, 33-latek spotyka się z niejaką Marceliną Ziętek.

#dziejesiewsporcie: Piotr Żyła na nartach… wodnych. Poradził sobie rewelacyjnie!

Ze względu na “charakterystyczny” styl wypowiedzi pisemnej sportowca, zdecydowaliśmy się zachować oryginalną pisownię:

“Hmmm wiem, wiem miałem już nie komętować, ale może jednak skomętuje, nie może lepiej nie będe komętował, chyba że skomętuje, albo nie będe komętował, tak skomętuje, nie postanowiłem nie komętować, jednak tak skomętuje, nie już nie komętuje, tak będe komętował, komętowanie nie ma sensu, albo jednak ma, no dobra po bardzo długich rozważaniach za i przeciw postanowiłem że skomętuje całą tą zaistniałą sytuacje i napisze bardzo krutko ale treściwie i ostrzegam że kto przeczytał już do tego momemtu niech lepiej już nie czyta dalej, dlatego iż dalsza treść będzie zawierała elementy które można czytać, ale też nie trzeba, a na czym to ja skączyłem, a tak miałem zkomętować bardzo krutko ale treściwie te zaistaniałą sytuacje, chyba że lepiej może jednak nie komętować, a w sumie co mi tam zkąmętuje wszystko powiem wszystko nie mam już nic do stracenia ostatni raz ostatni powiem prosze: Miłego Słonecznego Weekendu Życze Wszystkim” – pisze zdystansowany Żyła pod zdjęciem trzymającego gałązkę oliwną gołąbka pokoju.

żródło:

Zostaw komentarz