Zaangażowani Książę William i księżna Kate we wzorzystej sukience za 2700 złotych wyrabiają bajgle w lokalnej piekarni (ZDJĘCIA)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

W przypadku royalsów ten rok obfitował w liczne skandale, które mocno nadszarpnęły image rodziny królewskiej w oczach opinii publicznej. Kate Middleton dwoi się i troi, by choć trochę ocieplić ich wizerunek. Po wielu tygodniach izolacji, pod koniec czerwca księżna wróciła do pełnienia książęcych obowiązków, mając za zadanie “sprzątnięcie bałaganu” po “nieposłusznych” Sussexach. Wnioskując po zachowaniu Kate i Williama, Cambridge’owie nie wybaczyli “dezercji” aktorce i jej mężowi, o czym świadczyć mogą ich życzenia z okazji 35. urodzin Harry’ego.

Kolejnym powodem do zmartwień dla royalsów jest niewątpliwie zbliżająca się premiera 4. sezonu netfliksowego hitu The Crown, gdzie przedstawiona zostanie tragiczna historia księżnej Diany. Jako że z archiwalnych wywiadów z “królową ludzkich serc” wynika, że żona księcia Karola zmagała się z bulimią, w nowych odcinkach serialu zobaczymy, jak Diana objada się bez opamiętania, aby po chwili zwymiotować do toalety.

bCWQnHgD

Kulisy związku Diany i Karola

Tymczasem we wtorek książę William i księżna Kate wybrali się do jednej z londyńskich piekarni, aby na własne oczy przekonać się, jak funkcjonują małe przedsiębiorstwa w dobie pandemii. Zamiast bezczynnie stać i przyglądać się pracy piekarzy, Kate i jej małżonek pomogli przy wypiekaniu bajgli, co zostało uwiecznione na zdjęciach obecnych w lokalu fotografów. Wcześniej Cambridge’owie skierowali się do znajdującego się w London Bridge urzędu pracy, gdzie podczas oficjalnej konferencji poruszyli temat bezrobocia.

Tego dnia znana z dbałości o swój “perfekcyjny” wizerunek Middleton postawiła na wzorzystą sukienkę marki Beulah London za 2 700 złotych, w której zresztą widziana była również w maju. Z kolei William miał na sobie błękitną marynarkę, pasującą koszulę i granatowe spodnie. Zarówno Kate, jak i William przez większość czasu nie zdejmowali z twarzy maseczek ochronnych.

bCWQnHgJ

Zobaczcie najnowsze zdjęcia księżnej Kate i księcia Williama. Dobrze wypełniają swoje role?

bCWQnHgK
bCWQnHgL
bCWQnHhe

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz