Wyzwolona Margaret wyjawia sekret swojej szczupłej sylwetki w najnowszej piosence: “Bardzo polecam SEKS ZAMIAST FITNESSU” (FOTO)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Pod koniec zeszłego roku Margaret powiadomiła fanów za pośrednictwem Facebooka, że odstawia zobowiązania zawodowe na dalszy plan i zamierza skupić się na swoim zdrowiu psychicznym, które – jak sama przyznała – zostało mocno nadszarpnięte. Piosenkarka zrezygnowała w jurorowania w The Voice of Poland i na jakiś czas wycofała się z życia publicznego, całą swoją energię poświęcając błyskawicznie rozwijającemu związkowi z KaCeZetem.

Po tym, jak sfinalizowała związek z raperem, biorąc ślub na kształt szamańskiego obrządku w peruwiańskiej dżungli, gwiazda powróciła do social mediów, znowu znajdując się w centrum uwagi. Fanom wokalistki nie spodobało się, że ich idolka znacznie schudła i zmarniała, podejrzewając 29-latkę o depresję i zaburzenia odżywiania.

bCPAYKBj

Margaret: “Na początku kariery można zwariować”

Swoim zwyczajem artystka nie przejęła się komentarzami zmartwionych internautów, skupiając się na pracy. W środę swoja premierę miał najnowszy teledysk Jamroży do singla Reksiu, którą szczecinianka nagrała we współpracy z muzykiem Otsochodzi. W piosence wokalistka próbuje swoich sił jako raperka i śpiewa, że “chce proste, wiejskie życie, jak miał Reksiu”, przy okazji eksponując swoją wyjątkowo szczupłą sylwetkę w bikini podczas kąpieli w bagnie. W jednym z wersów “odmieniona” Małgosia postanowiła wyznać sekret swojej nienagannej figury, wyjawiając, że jest to zasługa… uprawiania seksu.

Ćwiczę formę i robię to bez dresu. Bardzo polecam seks zamiast fitnessu – śpiewa Jamroży.

bCPAYKBp

Lubicie taką wyzwoloną Margaret?

Margaret ft. Otsochodzi – Reksiu (Official Video)

[embedded content]

bCPAYKBq
bCPAYKBr
bCPAYKBK

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz