Wypoczęty Zenek Martyniuk wychodzi z hotelu i wsiada do NOWEGO mercedesa za PÓŁ MILIONA (ZDJĘCIA)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Epidemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna dała się we znaki branży rozrywkowej. Odwołane koncerty, przełożone premiery sprawiły, że wielu wykonawców zaczęło drżeć o stan swoich kont i finansową przyszłość. Wygląda jednak na to, że prawdziwe “grube ryby” show biznesu mogą spać spokojnie. Król disco polo, Zenek Martyniuk, niezrażony kryzysem postanowił nakręcić koniunkturę w branży motoryzacyjnej i kupił sobie nowy, nie byle jaki samochód.

Podczas gdy jego syn, Daniel, wyrasta w mediach społecznościowych na krytyka muzycznego, Zenek Martyniuk robi swoje i wciąż koncertuje po całej Polsce. Przemierzanie długich tras upływa Zenkowi w miłej atmosferze – od kilku dni Martyniuk wozi się bowiem nową bryką.

bCPoAgzr

Daniel Martyniuk znowu śpiewa i obraża Kamila Bednarka “Bob Marley przewraca się w grobie”

Nowy samochód Zenka Martyniuka nie należy do aut, które giną w tłumie innych czterech kółek. Ulubieniec milionów Polaków, który do tej pory jeździł luksusowym SUVem Mercedesem ML350 BlueTec, przesiadł się do nowszego modelu. Zenon wybrał srebrzysty model GLE 400d 4MATIC.

Kilka dni temu gwiazdora wszystkich ostatnich Sylwestrów z Dwójką można było zobaczyć przed hotelem w Kołobrzegu. Po koncercie Martyniuk wypoczął w pensjonacie, po czym spakował bagaże, wymeldował się z pokoju i odjechał luksusowym wozem.

bCPoAgzx

Zobaczcie zdjęcia Zenona i jego nowego nabytku. Zacne autko?

bCPoAgzS

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz