Wyluzowana Foremniak biega boso po łące w samej chuście. “Figura i te plecy, wow”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Małgorzata Foremniak © Instagram/ @malgorzata_foremniak_official Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak zachwyciła onieśmielonych jej wdziękami internautów opublikowanym na Instagramie filmikiem. Wyzwolona aktorka wypoczywa na łonie natury, biegając boso po łące!

Małgorzata Foremniak od kilku tygodni mieszka na wsi w okolicach Węgrowa. Piękna aktorka uciekła od miejskiego zgiełku do swojej letniej rezydencji i upaja się widokiem zniewalających krajobrazów. Na początku tego roku gwiazda wyznała, że musiała pójść na terapię, by uporządkować swoje życie wewnętrzne. Wszystko wskazuje na to, że Małgosia uporała się z problemami, bo na publikowanych w mediach społecznościowych zdjęciach i filmikach wygląda kwitnąco. Na ostatnim nagraniu blasku dodaje uśmiech i wyzwolony bieg po łące. Foremniak zaprezentowała się boso w przewiązanej u szyi łososiowej chustko-sukience.

Małgorzata Foremniak hasa boso po łące 

Na instagramowym profilu Małgorzaty Foremniak nie znajdziemy negliżu. Aktorka może pochwalić się świetną figurą, jednak zawsze prezentuje swoje ciało ze smakiem i klasą. 53-latka opublikowała w mediach społecznościowych pełen kokieterii filmik, na którym w dość sensualnym stroju biega boso po łące. Nic dziwnego, że nagraniem zachwyciła internautów, a szczególnie męską ich część. Fani gwiazdy docenili jej świetną formę, a największą uwagę zwrócili na pięknie wyrzeźbione plecy Foremniak. Jest co podziwiać!

“Dżana z dżungli” – tak nazwała siebie w hashtagach aktorka, nawiązując do amerykańskiego animowanego serialu o podobnym tytule. W komentarzach zaroiło się od komplementów: 

Boska jak zawsze!

Jesteś jak wino!

Ależ Pani jest piękna. A figura i te plecy, wow!

Szalona kobitka!

Widać, że Małgorzacie Foremniak nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Wystarczy zastrzyk pozytywnej energii i piękno natury wokół!

Czytaj także

Zostaw komentarz