„Wychowane przez wilki”. Ridley Scott wyprodukował serial dla HBO. Premiera na początku września

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

„Wychowane przez wilki” to nowy projekt sci-fi wyprodukowany przez Ridleya Scotta. Już 4 września będziemy mogli zobaczyć to dzieło w HBO GO. Emisję serialu w HBO zaplanowano na październik.

„Wychowane przez wilki” - plakat reklamujący serial © HBO „Wychowane przez wilki” – plakat reklamujący serial

Serial „Wychowane przez wilki”, którego producentem wykonawczym jest Ridley Scott, opowiada o dwóch androidach, które mają za zadanie wychowywać ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Kiedy religijne konflikty zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem. Scott wyreżyserował dwa pierwsze z liczącej łącznie 10 odcinków produkcji, stając po raz pierwszy za kamerą amerykańskiego serialu telewizyjnego.

„Wychowane przez wilki”. Obsada

W obsadzie serialu znaleźli się Amanda Collin („Wybawienie”, „Straszna kobieta”), Abubakar Salim („Fortitude”, „Jamestown”), Winta McGrath („Do nieba”, „Moje wakacje z Rudym”), Niamh Algar („The Virtues”), Jordan Loughran („Boss”, „Emerald City”), Matias Varela („Narcos”, „Point Break – na fali”), Felix Jamieson („The Ghost”), Ethan Hazzard („The Long Song”), Aasiya Shah („Z pamiętnika położnej”, „Niezapomniane”), Ivy Wong („Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, „Czarownica 2”) i Travis Fimmel („Wikingowie”).

Serial został wyprodukowany przez Scott Free Productions. Producentami serialu są Ridley Scott, Aaron Guzikowski, który jest również twórcą i scenarzystą serialu, David W. Zucker („Człowiek z Wysokiego Zamku”), Jordan Sheehan („Terror”), Adam Kolbrenner („Labirynt”) oraz Mark Huffam („Marsjanin”).

6 odcinków, 2 inne połowy. Intrygujący „Dzień trzeci” od HBO z nieodległą datą premiery

Serialowa Ciri powraca w nowym projekcie. „Mignęła” w zwiastunie miniserialu HBO

Zostaw komentarz