WTULONA W CÓRKĘ Joanna Krupa rozpływa się nad macierzyństwem: “Nie ma słów na opisanie tego uczucia” (FOTO)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Choć jeszcze do niedawna jedyne, czym przejmowała się Joanna Krupa, był zapewne dobór codziennych stylizacji, obecnie celebrytka wiedzie zupełnie inne życie. Odkąd “Dżoana” została mamą, zmieniła się nie do poznania. 41-latka w pełni odnajduje się w nowej roli, większość czasu poświęcając ukochanej córeczce. W efekcie media społecznościowe modelki opływają w content całkowicie poświęcony macierzyństwu i Ashy-Leigh. Asia chętnie relacjonuje w sieci kolejne ważne wydarzenia z życia dziewczynki, takie jak chrzest, zmiana diety czy pierwsza kąpiel w basenie.

bCzQARkn

W sobotę na instagramowym profilu Krupy pojawiła się kolejna publikacja z pociechą. Na pierwszym planie zamieszczonego przez Joasię zdjęcia widzimy jej czworonoga, a dalej, jak ona sama z zaangażowaniem wtula się w córkę.

Nie ma absolutnie żadnych słów na opisanie tego uczucia – rozpływa się pod wspólną fotografią z latoroślą spełniona mama.

Pod swoim wpisem celebrytka mogła oczywiście liczyć na szereg ciepłych słów i komplementów skierowanych w stronę Ashy-Leigh:

Jaka ona jest słodka, Ale śliczna ta Asha, Śliczna jak laleczka, Cudna niunia, Piękna dzidzia – zachwycają się obserwatorzy Asi.

bCzQARkt

O komentarz pokusiła się także Agata Rubik:

Śliczna córeczka – napisała żona Piotra oraz mama Heleny i Alicji.

Myślicie, że bardziej doświadczona w wychowywaniu pociech Agata udziela Joannie pomocnych rad?

bCzQARku
bCzQARkv
bCzQARkO

żródło:

Zostaw komentarz