Wieniawa ma nowgo chłopaka? To polski gwiazdor!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Wieniawa ma nowgo chłopaka? To polski gwiazdor! © VIPHOTO/East News Wieniawa ma nowgo chłopaka? To polski gwiazdor!

Julia Wieniawa niedawno zapewniała, że musi odpocząć od związków. Czyżby jednak „zgłodniała”? Media plotkarskie donoszą, że polska gwiazda ma nowego chłopaka. Jest nim aktor Maciej Musiał?

Maciej Musiał znany jest z tego, że obraca się w towarzystwie pięknych kobiet. Czyżby aktor z serialu „Rodzinka.pl” dorwał się do gorącej i młodziutkiej celebrytki? Jak donosi „Twoje Imperium”, połakomił się na wyjątkowo smakowity kąsek, bo w jego ramionach wylądowała Julia Wieniawa.

Zobacz także:

Wieniawa jest chora. “Za bardzo celebrowałam życie”

Wieniawa cmoka konia Oświecińskiego. “Była przygoda”

Wieniawa i nocne czułości

Wieniawa już chyba odpoczęła od Barona z Afromental, który teraz pokazuje swój instrument Blance Lipińskiej. 21-letnia milionerka po poluzowaniu obostrzeń wybrała się ze znajomymi do jednego z warszawskich lokali gastronomicznych na Placu Zbawiciela. Jak pisze portal gwiazdy.wp.pl, nagle zadzwonił do niej Maciej Musiał i aktorka natychmiast opuściła przyjaciół. Po chwili rzuciła się gwiazdorowi w ramiona, a po sprawdzeniu swoich migdałków, pojechali do jej mieszkania.

Czy spędzili upojną noc? Tego nie wiemy, ale portale plotkarskie podają, że samochód Musiała był widziany pod jej mieszkaniem jeszcze o godzinie 3:00 nad ranem. Wyobraźnia wam szaleje? Spokojnie, być może do rana tylko rozmawiali o kryzysie gospodarczym i wpływie koronawirusa na ekonomię…

Co ciekawe, aktorzy poznali się na planie serialu “Rodzinka.pl”, gdzie Julia Wieniawa grała dziewczynę serialowego brata Macieja Musiała. Przez lata wspólnej pracy zdążyli się zaprzyjaźnić. Czyżby ich relacja przerodziła się w coś więcej? – pisze „Wirtualna Polska”.

Zobacz także:

Lipińska bez majtek w łożku z Baronem. Pokazał instrument

Rozpoznaj polskie gwiazdy po pupach – gorący QUIZ [+18]

Zostaw komentarz