Wesele 2020: pięć ślubnych upominków, które wywołają uśmiech młodej pary

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

młoda para © shutterstock młoda paraCo podarować bliskim z okazji dnia ślubu? Najczęściej goście weselni ograniczają się do próśb pary młodej zawartych na zaproszeniu. Koperta z pieniędzmi zamiast pościeli lub garnków, kupon na loterię i wino zamiast kwiatów – to najpopularniejsze propozycje, którymi zostają zasypani nowożeńcy. Przygotowaliśmy pięć wyjątkowych pomysłów na drobne upominki, które przydadzą się młodej parze na nowej drodze życia.

1. Fotoksiążka

Świeżo upieczeni małżonkowie zaraz po otrzymaniu zdjęć od fotografa chętnie je wywołują, oprawiają w ramki i tworzą własną książkę ze wspomnieniami. Zaskocz bliskich i przygotuj dla nich fotoksiążkę z życia przed ślubem. Uwzględnij w niej etapy ich związku, wspomnienia, członków rodziny i przyjaciół. Zdjęcia możesz podpisać datą, miejscem lub słowami, które kojarzą ci się ze zdjęciem. Możesz wykorzystać do tego tagi, by uzyskać efekt jak z Instagrama.

2. Personalizowane kubki mąż&żona

Każda młoda para tuż po ślubie stara się przyzwyczaić do dwóch słów: mąż i żona. Personalizowane kubki na herbatę, kawę lub gorące kakao to strzał w dziesiątkę. Wybierz model kubka, który cię interesuje i umieść na nich dowolny napis np. mąż, żona, Mrs Perfect, Ms Perfect itp. Możesz także samodzielnie przygotować wyprawkę dla młodej pary na nową drogę życia z dużą dawka humoru. Weź ozdobną skrzynkę, dno zakryj ozdobną rafią, a do środka włóż różne upominki. Mogą to być właśnie kubki z napisem mąż i żona, kupon lotto na szczęście, wino na romantyczne wieczór oraz coś dla przyszłego potomka np. buciki lub śpioszki. 

3. Fotoobraz

Kolejnym ciekawym upominkiem jest fotoobraz. Znajdź ulubione zdjęcie młodej pary – ważne, aby było dobrej jakości – wybierz interesujący cię format, możesz także dodać cytat o miłości. Taki prezent z pewnością spodoba się młodej parze, ozdobi mieszkanie i będzie świetną pamiątką. 

4. Wino w skrzynce

Młode pary coraz częściej zamiast kwiatów proszą o podarunek w postaci wina i czekoladek. Warto zadbać o odpowiednią oprawę trunku. Skrzynkę na alkohol możesz także spersonalizować, umieścić na niej zdjęcie oraz życzenia. 

5. Wyszywane ręczniki

Wyszywane ręczniki to kolejny praktyczny upominek, który możesz spersonalizować. Możesz na nich umieścić imiona znajomych, inicjały lub po prostu napis mąż i żona. Taki prezent z pewnością się przyda, szczególnie w nowym mieszkaniu. 

Zostaw komentarz