Weronika Rosati pod KROPLÓWKĄ. „Organizm odmawia współpracy z wykończenia”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Weronika Rosati pod KROPLÓWKĄ. „Organizm odmawia współpracy z wykończenia”

Weronika Rosati pod KROPLÓWKĄ. „Organizm odmawia współpracy z wykończenia”

© Dostarczane przez Kozaczek

Aktorka pokazała zdjęcie.

W marcu ubiegłego roku Weronika Rosati udzieliła wywiadu, który wywołał wielkie poruszenie. Aktorka w rozmowie z rozmowie z Magdaleną Środą, która ukazała się na łamach “Wysokich Obcasów”, Rosati wyznała, że była ofiarą przemocy domowej. Wyznała, że kiedy była w związku z Robertem Śmigielskim, znanym ortopedą, ten miał znęcać się nad nią.

Rosati jeszcze kilka razy poruszała tę sprawę, a media relacjonowały, sądową batalię, którą Weronika Rosati toczy z Robertem Śmigielskim.

Okazuje się, że aktorka nie będzie już mogła publicznie opowiadać o przeszłości z byłym partnerem. Weronika Rosati dostała sądowy zakaz wypowiadania się na temat stosowania przemocy przez Roberta Śmigielskiego. Sąd Apelacyjny w Warszawie uznał, że jej wypowiedzi w mediach mają negatywny wpływ na jego życie prywatne, ale też zawodowe.

Weronika Rosati najwyraźniej cały czas jest zdenerwowana i zmęczona tym, co dzieje się w jej życiu. A to odbiło się na jej zdrowiu i aktorka została podłączona do kroplówki. Choć przyznała, że bardzo boi się igieł, to nie było innego wyjścia.

Tak to jest, kiedy ma się stres i organizm odmawia współpracy z wykończenia – boję się panicznie igieł, ale kroplówka okazała się niezbędna – napisała aktorka na InstaStories.

ZOBACZ TEŻ:

Weronika Rosati zdradza, jak sama daje sobie radę z 2-letnią córką podczas kwarantanny: „Ela ma non stop wideo konferencje”

Weronika Rosati ze ŁZAMI w oczach porusza ważną kwestię związaną z koronawirusem. Polskie media o tym NIE MÓWIĄ

Weronika Rosati jest BLONDYNKĄ – dostała rolę w nowym filmie Małgorzaty Szumowskiej

Zostaw komentarz