Umęczona Julia Wieniawa narzeka na NATŁOK obowiązków: “Zasnęłam o 19 ze stresu”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z bardziej gorliwych celebrytek młodego pokolenia. Zaczynająca przygodę z show biznesem za sprawą roli Pauli w Rodzince.pl nastolatka w ciągu zaledwie kilku lat awansowała na pierwszoligową salonową lwicę.

bCWSLVmL

Zapracowana Julia Wieniawa przyznaje: “JUŻ NIE PAMIĘTAM NAWET, W CZYM BIORĘ UDZIAŁ”

Nie dziwi zatem fakt, że skupiona na karierze celebrytka w końcu trafiła do Tańca z Gwiazdami. Trenująca u boku Stefano Terrazzino Wieniawa nie ukrywa, że wkłada w pląsy na parkiecie wiele wysiłku. Jak się okazuje, z występami w wymagającym show Polsatu zbiegło się jej kilka innych projektów. Jakiś czas temu wymęczona obowiązkami 21-latka pokazała, jak zasnęła na planie.

Kiedy już jesteś tak zmęczony, że zasypiasz gdziekolwiek – napisała pod fotografią styrana Julka.

Pracowity okres w życiu celebrytki trwa w najlepsze, o czym nie omieszkała poinformować za pośrednictwem InstaStories.

bCWSLVmR

Zasnęłam dziś o 19 ze stresu i właśnie się obudziłam. Najgorzej – czytamy pod nagraniem, na którym możemy oglądać zawiniętą w kołdrę, wylegującą się “na tle księżyca” Julię.

W przyszłym tygodniu czeka mnie premiera i zarazem debiut w teatrze i kolejny odcinek “Tańca z Gwiazdami”. Nie wiem jak dam radę… Trzymajcie za mnie kciuki – dodaje wymęczona aktorka.

W kolejne relacji Wieniawa, wywiązując się z kontraktu z jedną z marek kosmetycznych, pokazała, jak dba o skórę, ubolewając nad jej “złym” stanem:

Aktualnie moja cera przez stres i zmęczenie jest w bardzo słabej kondycji, jak widać – mówi Julka, na której twarzy ciężko doszukać się jakichkolwiek niedoskonałości.

bCWSLVmS

W kolejnym nagraniu sprytna celebrytka dodała zapobiegawczo dopisek: W słabej jak na mnie.

Zauważacie wywołane stresem i zmęczeniem zmiany na jej twarzy?

bCWSLVmT
bCWSLVnm

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz