TYLKO NA PUDELKU: “Nowa dziewczyna” Kuby Wojewódzkiego MA MĘŻA! “Ich randka wywołała ogromne zdziwienie”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Kuba Wojewódzki nie mógł ostatnio narzekać na brak wrażeń w życiu uczuciowym. Jeszcze niedawno próbował dość nieudolnie przekonać wszystkich, że on i Anna Mucha postanowili dać sobie drugą szansę, jednak wyreżyserowany powrót od początku wydawał się nieco podejrzany. Mniej przyjazna wobec byłego partnera okazała się Renata Kaczoruk, która tym razem nie szczędziła mu krytyki.

Choć Kuba Wojewódzki przyzwyczaił nas do tego, że widuje się go w towarzystwie znacznie młodszych kobiet, to od niedawna zaczęła mu się chyba dawać we znaki samotność. W środę informowaliśmy jednak, że u jego boku ponownie pojawił się ktoś nowy. Tym razem padło na Angelikę Wątor, wielokrotną medalistkę Mistrzostw Polski i Europy w szermierce, z którą samozwańczy “król TVN-u” skonsumował romantyczną kolację.

bCCHtQTb

Wiele osób od początku się zastanawiało, czy Angelika faktycznie jest nową sympatią showmana. Po tym, jak Pudelek ujawnił, że Anna Mucha wcale nie spotyka się z Kubą, a z Jakubem Wonsem, celebryta musiał bowiem poszukać “nowej dziewczyny”, dzięki której znów mógłby trafić na łamy portali plotkarskich. Niestety, ponownie pokrzyżujemy mu plany, bo, jak donosi nasza czytelniczka, “nowa dziewczyna” Wojewódzkiego… ma męża!

Jak udało nam się dowiedzieć, 26-latka jest w związku małżeńskim z 23-letnim Krzysztofem, a połączyła ich wspólna pasja – szermierka. Oboje zajmują się tym sportem zawodowo i należą do Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego. Informacja o tym, że szablistka wybrała się na “randkę” z 30 lat starszym Wojewódzkim wywołała ogromne zdziwienie w świecie polskich szermierzy. Biorąc pod uwagę okoliczności, trudno im się zresztą dziwić.

Nie można też wykluczyć, że Wojewódzki chciał w ten sposób zwyczajnie zwrócić uwagę mediów na swój biznes, bo w środę odbyło się otwarcie jego drugiej już restauracji. Niestety, jak się dowiedzieliśmy, impreza inauguracyjna okazała się ogromną klapą. Goście nie dopisali, sala świeciła pustkami. Nie pomogła owiana sławą i luksusem lokalizacją przy Złotej 44, ani nawet “randkowanie” na oczach paparazzi z młodziutką blondynką.

bCCHtQTh

Myślicie, że następnym razem postara się o lepszą promocję?

bCCHtQTi
bCCHtQTC

żródło:

Zostaw komentarz