TYLKO NA PUDELKU: Iwona Węgrowska zawalczy w MMA?! “Oczywiście padła propozycja”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Iwony Węgrowskiej. Podobnie jak cała rzesza artystów piosenkarka zarabia na chleb poprzez śpiew, a gaże z koncertów, które w dobie pandemii nie mają prawa się odbyć, stanowią ogromną część jej domowego budżetu. Sytuacja jednakże nie jest jeszcze patowa. W dobie internetu celebryci mają pod dostatkiem alternatywnych ścieżek zarobku, o ile tylko rzecz jasna będą gotowi schować swoją dumę do kieszeni.

Nasza redakcja została poinformowana, jakoby Iwona Węgrowska miała niedługo zabłysnąć jako gwiazda nie sceny, ale klatki -&nbspa&nbspkonkretniej oktagonu MMA. Za występ proponowano jej ponoć bardzo poważną sumę, którą szczególnie w&nbsptak ciężkich czasach mało kto by odrzucił.

bDSQICLH

Zobacz także: Iwona Węgrowska: “Modlę się, żeby pandemia już się skończyła, bo jest BARDZO CIĘŻKO”

W chwili obecnej nie chcemy zdradzać, która dokładnie federacja zaproponowała Iwonie taką walkę, lecz spodziewamy się dobrego wizerunkowego odbioru. Gaża za walkę waha się w granicach 70-90 tys. złotych – czytamy w&nbspnadesłanym do redakcji Pudelka komunikacie.

Będąc żywo zainteresowani tematem -&nbspktóż nie chciałby w&nbspkońcu zobaczyć walki Węgrowskiej z&nbspGodlewską -&nbsppostanowiliśmy czym prędzej skontaktować się z&nbsppiosenkarką. Okazuje się, że faktycznie prowadzi ona obecnie rozmowy z&nbspwłodarzami jednej z&nbspgal MMA. Jest nawet gotowa na niej wystąpić, jednak w&nbspnieco innym charakterze, niż się spodziewaliśmy.

bDSQICLN

Oczywiście padła propozycja, ale nie biorę udziału w walkach! Mogę tylko zaśpiewać i o tym głównie była mowa. Mimo zawrotnej sumy, którą zaproponowali, nie jestem w stanie walczyć. To nie mój temat – informuje nas Iwona.

Dopytaliśmy, czy to prawda, że za udział w&nbspwalce wokalistka miała zainkasować nawet 90 tysięcy złotych.

[Proponowali mi] dużo więcej. Nie mogę o tym mówić – ucina najpewniej zobowiązana kontraktem Węgrowska.

bDSQICLO

Jak myślicie, z&nbspkim Iwona by zawalczyła, gdyby tylko dogadała się z&nbsporganizatorami gali?

bDSQICLP
bDSQICMi

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz