“Trzaskowski i Nitras niech żałują”. Suski wija szpilę politykom opozycji

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Marek Suski, poseł PiS © PAP / Tomasz Gzell Marek Suski, poseł PiS

Marek Suski opublikował na Twitterze uszczypliwy wpis ws. nieobecności na debacie w Końskich kandydata KO na prezydenta.

4 lutego, podczas jednego ze spotkań wyborczych Rafała Trzaskowskiego poseł Sławomir Nitras, który blisko współpracuje z kandydatem PO na prezydenta, podszedł do starszego mężczyzny i z dużą siłą wyrwał mu z ręki jakiś przedmiot. Niektóre źródła mówią, że była to torba, inne że telefon komórkowy. Następnie parlamentarzysta z łupem w ręku uciekał przed zgromadzonymi osobami.

Nawiązując do tego wydarzenia Marek Suski po debacie w Końskich opublikował na Twitterze uszczypliwy wpis skierowany do polityków opozycji, w tym kandydata KO na prezydenta.

“Trzaskowski i Nitras niech żałują, że nie przyjechali do Końskich. Mogliby wyrwać kilka telefonów mieszkańcom tego pięknego miasta” – napisał polityk.

“Andrzej Duda walczy z cieniem. Cień agresywnie atakuje prezydenta w innej telewizji. Trzaskowski uciekając z debaty w Końskich pogłębia podziały w Polsce” – ocenił Suski.

W poniedziałek wieczorem prezydent Andrzej Duda wziął udział w debacie organizowanej przez TVP w Końskich, natomiast kandydat KO Rafał Trzaskowski uczestniczył w “Arenie prezydenckiej” w Lesznie. Do debaty między politycznymi rywalami nie doszło.

Zostaw komentarz