Tragedia na DK7. W wypadku zginęła matka i jej siedmioletni syn

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Tragedia na DK7. W wypadku zginęła matka i jej siedmioletni syn © Adam STASKIEWICZ/East News Tragedia na DK7. W wypadku zginęła matka i jej siedmioletni syn

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 7 niedaleko Nowego Dworu Gdańskiego. Nie żyją 31-letnia kobieta i jej 7-letni syn. Dwie osoby zostały ranne.

Do tragedii doszło w miejscowości Stawidła między Gdańskiem i Nowym Dworem. Droga w kierunku Elbląga była zablokowana przez około pięć godzin. Kierowcy korzystali z objazdów. Ruch został również umożliwiony pasem awaryjnym.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że citroen xsara, w którym przebywała jedna osoba oraz toyota yaris, w której były dwie osoby dorosłe i dwóje dzieci w wieku 7 i 11 lat, stały w miejscu wyłączonym z ruchu pojazdów. W pewnym momencie z niewyjaśnionych przyczyn w toyotę uderzył kierowca prowadzący volkswagena golfa.

Wypadek między Gdańskiem i Nowym Dworem. Zginęli 31-letnia kobieta i jej 7-letni syn

Do szpitala z obrażeniami trafił kierujący volkswagenem, a także mężczyzna z toyoty wraz z 11-letnią córką. Niestety, mimo udzielonej pomocy medycznej nie udało się uratować pasażerów toyoty: 31-letniej kobiety wraz z 7-letnim synem – poinformowała młodszy asp. Joanna Słowik z policji Nowym Dworze Gdańskim.

Zobacz także

Tragedia na jednej z dróg powiatowych. Nie żyje kobieta

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP

Zostaw komentarz