Tracący w sondażach Andrzej Duda robi kampanię na PODKARPACKIM WESELU (WIDEO)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Jeszcze kilka tygodni temu wydawała się, że wygrana Andrzeja Dudy w zbliżających się wyborach prezydenckich jest niemal przesądzona. Małgorzata Kidawa-Błońska notowała mizerne wyniki, a drugi w sondażach był showman-katolik Szymon Hołownia. Duda z ogromną przewagą nad niedoświadczonym politycznie rywalem sprawiał wrażenie wyjątkowo zrelaksowanego. Mimo tego że rodacy byli przerażeni pandemią i widmem kryzysu ekonomicznego, prezydent znalazł czas, by nagrywać “śmieszne” filmiki na TikToku, “rapować” w #Hot16Challenge2 czy wyskoczyć z premierem Mateuszem Morawieckim na piwko.

Sytuacja zmieniła się raptownie, gdy kandydatem na prezydenta z ramienia KO został Rafał Trzaskowski. Prezydent Warszawy, który był stypendystą Oxfordu i włada pięcioma językami, popsuł szyki Dudzie. Na przemówieniach Trzaskowskiego zaczęły zbierać się tłumy, które z nadzieją słuchają jego obietnic o tolerancyjnej i otwartej Polsce, co jest dosyć miłą odmianą po takich sloganach rządzących jak “chamska hołota”.

bCAicKXr

Andrzej Duda wyraźnie przeszedł do ofensywy od kiedy Trzaskowski depcze mu po piętach w sondażach. “Dudobus” ledwo wyrabia na zakrętach jeżdżąc od miasta do miasta. Ostatnio prezydent zawitał na Podkarpacie, gdzie jego sztab wpadł na dość oryginalny pomysł… Duda pojawił się w sobotę na weselu pewnej młodej pary i wręczył im bukiet kwiatów. Oczywiście zdjęcia i filmiki ze “spontanicznej” wizyty od razu wylądowały na Twitterze i Instagramie. Prezydent odśpiewał też “Sto lat”, ale nie wiadomo czy wziął udział w oczepinach…

Pan Szymon napisał, że właśnie wzięli ślub i jeśli Prezydent jest w okolicy, to może wpadnie z życzeniami. I tak się stało. Duża niespodzianka dla Młodych.

Wszystkiego co najlepsze – czytamy na instagramowym koncie Dudy.

Chcielibyście by Andrzej Duda bawił się na waszym weselu?

bCAicKXx
bCAicKXy
bCAicKXS

żródło:

Zostaw komentarz