“Top Model”. Weronika rozczarowała Krupę. “Mam wrażenie, że żałują, że wręczyli mi Złoty Bilet”. Odpadł faworyt jurorów

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

'Top Model' © Screen z TVN/ ‘Top Model’ ‘Top Model’Za nami kolejny odcinek programu “Top Model”. Tym razem uczestnicy wzięli udział w jednej z najtrudniejszych sesji. Weronika, faworytka Joanny Krupy, nieco ją rozczarowała.

W środowym odcinku “Top Model” nie zabrakło emocji. Na uczestników czekało chyba najtrudniejsze wyzwanie – udział w nagiej sesji zdjęciowej. Co więcej, fotografem był jeden z jurorów, Marcin Tyszka. To nieco skrępowało aspirujących modeli i modelki, jednak mogli oni liczyć na wsparcie aktorki Julii Wieniawy.

“Top Model”. Weronika nie poradziła sobie podczas sesji

Uczestnicy musieli zmierzyć ze wstydem i z kompleksami. Wielu z nich jednak było świadomych, że takie sesje są nieodłączne w karierze. Karolina, która jest mamą, pokonała swoje uprzedzenia. Uważała, że jako kobieta po porodzie raczej nie powinna pokazywać ciała. Później otworzyła się i zachwyciła Joannę Krupę, która wspierała podopiecznych podczas sesji. W tym sezonie każdy z mieszkańców willi podjął się zadania. Nie wszystkim jednak dobrze poszło idealnie i nie każdy poradził sobie przed aparatem.

Zobacz wideo Joanna Krupa z córeczką

Największym zaskoczeniem była Weronika. Krupa uznała ją za najpiękniejszą uczestniczkę tej edycji i od samego początku wierzyła, że zrobi ona międzynarodową karierę. Jednak podczas rozbieranej sesji zasmuciła jurorkę. Nie potrafiła się otworzyć.

Teraz trochę więcej życia, bo jakaś smutna jesteś – motywowali ją Tyszka i Krupa.

Ja mam chyba taki wyraz twarzy, bo ja się mega dużo śmieje i jestem pozytywną osobą – tłumaczyła później przed kamerą.

Gdy nie widzieli poprawy, do początkującej modelki podeszła Joanna Krupa:

Jestem trochę zawiedziona, bo stoi tutaj jedna z najpiękniejszych dziewczyn w programie – nie kryła zaskoczenia.

Nie chcę ich zawodzić, tylko pokazać, że naprawdę zasługuję na Złoty Bilet, a jak na razie mam wrażenie, że żałują, że mi go wręczyli – mówiła zasmucona.

Później przyznała, że to nie był jej najlepszy dzień. I tak było, bo podczas panelu jurorzy nie zachwycili się zdjęciem Weroniki tak jak pozostałych uczestników:

Ciężko było znaleźć TO zdjęcie – powiedziała Krupa.

Mam wrażenie, że ja i Asia dawałyśmy ci więcej niż ty nam – oceniła Wieniawa.

W tym odcinku najlepiej wypadła Patrycja. Choć Weronika przeszła, to Krupa zapowiedziała jej, że musi więcej pokazać, bo Złoty Bilet zobowiązuje. Z programem pożegnał się Dominik, który otrzymał Srebrny Bilet.

Zostaw komentarz