“Tekturowa tarcza”? Senator KO jeszcze niedawno ją chwalił. Ostry komentarz Mazurek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Beata Mazurek © PAP / Paweł Supernak Beata Mazurek

Senator KO Jacek Bury w sobotę brał udział w głośnym proteście przedsiębiorców w Warszawie. Okazuje się, że polityk wcześniej publicznie chwalił Tarczę Antykryzysową proponowaną przez PiS. Sprawę w mocnych słowach skomentowała Beata Mazurek.

Senator Jacek Bury z Koalicji Obywatelskiej gościł niedawno w Radiu Lublin. Dziennikarz przypomniał, że senator KO publicznie wyraził poparcie dla działań zmierzających do wdrożenia w życie mechanizmów osłonowych dla polskiej gospodarki i zapytał go, co chciałby zmienić w nowej wersji Tarczy Antykryzysowej. – To co proponuje rząd idzie w dobrym kierunku i z tego się cieszę. Próbujemy pomóc przedsiębiorcom, bo oni tworzą miejsca pracy – mówił polityk KO.

To dość zaskakujące, bo Jacek Bury wziął udział w ostatnim, głośnym tzw. strajku przedsiębiorców, a o rozwiązaniach proponowanych przez rząd mówił: “tekturowa tarcza”.

Do tego dysonansu odniosła się na Twitterze Beata Mazurek. Nie szczędziła swojemu oponentowi politycznemu ostrych słów.

“Kolejny przykład “wiarygodności” Platformy. Wczoraj Bury pisał o tekturowej Tarczy, a wcześniej zdecydowanie ją popierał. Warto przypomnieć rozmowę Kosiniaka-Kamysza z Budką w Sejmie. To już nie jest śmieszne. Chyba mamy najbardziej cyniczną i bezczelną opozycję na świecie” – oceniła.

Zostaw komentarz