TE gwiazdy sporo przytyły w czasie ciąży! Jak wyglądał powrót do dawnej sylwetki?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Ciąże gwiazd

Ciąże gwiazd

© Dostarczane przez Kozaczek

Która z gwiazd przytyła najwięcej?

Podczas ciąży normalnym zjawiskiem jest przybieranie na wadze. Która z polskich gwiazd przytyła najwięcej i jak wyglądały przed ciążą? Sprawdźcie nasze zestawienie.

Sara Boruc rok temu urodziła synka, któremu dała na imię Noah. Pod jednym ze zdjęć na Instagramie, Boruc zdradziła, że w trakcie ciąży przytyła 9 kilogramów.

Trzeba przyznać, ze to niewiele – Sara zdrowo jadła i nie odpuszczała ćwiczeń.

Olga Frycz jest mamą córeczki – Heleny. W czasie ciąży aktorka sporo przybrała na wadze. W sumie przytyła 22 kilogramy – mimo to, udało się jej wrócić do figury sprzed ciąży.

Joanna Krupa niedawno urodziła pierwsze dziecko – córeczkę. Modelka nie ukrywała, że ciąża jest dla niej magicznym okresem. Łącznie przytyła około 10 kilogramów. Asia zdrowo jadła i regularnie ćwiczyła.

Izabela Janachowska w ciąży przytyła jedyne 6 kilogramów – Iza i jej mąż Krzysztof powitali na świecie syna Christophera Alexandra, który 10 maja świętował roczek.

Małgorzata Rozenek-Majdan lada dzień urodzi trzecie dziecko. Gosia całą ciążę jest bardzo aktywna na Instagramie i przyznała, że przytyła ponad 20 kilogramów.

Rozenek nie ukrywa, że jest jej ciężko, sporo spuchła i nie może doczekać się rozwiązania.

Odeta Moro w sierpniu 2018 roku urodziła syna Lwa. Dziennikarka wyjawiła, że w czasie ciąży przytyło się jej 20 kilogramów.

Katarzyna Skrzynecka  i Marcin Łopucki w 2011 roku zostali rodzicami córki – Aliki Ili. Prezenterka przyznała, że ciąża zmieniła jej sylwetkę. W tamtym czasie przytyła 17 kilogramów. Kasia chudła i póżniej dopadał ją efekt jojo. Udało się jej jednak zrzucić zbędne kilogramy.

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w drugiej ciąży – aktorka wygląda promiennie a brzuszek jest już sporych rozmiarów. Marta przytyła około 14 kilogramów. 

Żona Cezarego Pazury – Edyta w czasie ciąży przytyła 8 kilogramów. Edyta zawsze należała do szczupłych osób i bardzo szybko wróciła do dawnej figury.

Zobacz także:

Odeta Moro pokazała, jak NAPRAWDĘ wygląda jej BRZUCH po ciąży

Izabela Janachowska spędza święta w Dubaju. Pokazała zdjęcie z mężem i synkiem

Diety gwiazd – Katarzyna Skrzynecka CHUDNIE na wegańskim detoksie

Zostaw komentarz