Takiego pojedynku Polak jeszcze nie stoczył w karierze. Rywal zalał się krwią [WIDEO]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

“Nie mrugajcie teraz” – zapowiadał walkę Andryszaka z Inocente na KSW 58 komentator sportów walki Łukasz “Juras” Jurkowski. Ale to była inna walka niż poprzednie w karierze polskiego zawodnika, który do tej pory znany był z bezkompromisowego stylu. Żadne z jego 31 poprzednich starć (21 zwycięskich) nie trwało na pełnym dystansie.

Zobacz wideo Tomasz Drwal wrócił do KSW. “Jego nazwisko już tak nie elektryzuje fanów jak kiedyś”

Mariusz Pudzianowski powoli staje na nogi po ciężkiej kontuzjiPowrót “Pudziana” do klatki! Znamy pierwsze szczegóły marcowej gali KSW!

Tym razem też nie, ale to i tak była najdłuższa walka w karierze Andryszaka, która potrwała dwie rundy. Polak cały czas miał jednak przewagę i najpierw umiejętnie rozbijał Inocente, który w końcu zalał się krwią, a po chwili skończył w parterze, gdzie poddał go trójkątem rękoma.

Tak walkę Andryszaka relacjonował serwis InTheCage.pl

Presja wywierana przez Michała Andryszaka. Guto Inocente zepchnięty na siatkę, zwarcie, wymiana krótkimi ciosami. Niskie kopnięcie Brazylijczyka. Zejście do parteru przez Andryszaka, udane! Poznaniak w półgardzie, zadawał krótkie ciosy rywalowi. Inocente zaciągnięty pod siatkę, Polak próbował zapięcia trójkąta, lecz nieudanie. Kolejne ciosy w wykonaniu “Longera”. Brazylijczyk podduszany przedramieniem, zbierał sporo ciosów od Polaka, któremu udało się zaprzęgnąć do działania krótkie łokcie. Sporo ciosów łokciami lądowało na głowie Inocente!

Co dalej z karierą Conora McGregora? Co dalej z karierą Conora McGregora? “Upadek? Jaki upadek? Chyba ktoś nie oglądał jego walki”

Dwa mocne ciosy zawodnika z Brazylii, niskie kopnięcie, Polak oddał podobną kombinacją i szybko zszedł do parteru. Sporo mocnych łokci i ciosów lądowało na głowie debiutującego w KSW fightera. Dobra kontrola poznaniaka. Jeden z łokci mocno rozciął głowę Inocentego. Kolejne krótkie ciosy dochodziły do głowy zawodnika z Brazylii. W związku z duszeniem trójkątnym rękoma, kiepski Guto Inocente szybko odklepał.

Więcej o sportach walki na InTheCage.pl.

Zostaw komentarz