Szymon Broncel wygrał, a Damian Kiereś przegrał na gali Celtic Gladiator w Olsztynie [ZDJĘCIA]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci sekcji sportów walki Torfiorze Team na gali Celtic Gladiator w Olsztynie. Szymon Broncel rywalizując po raz pierwszy na zawodowym ringu w formule K-1 pokonał Alana Kwiecińskiego na punkty, a Damian Kiereś na zasadach MMA przegrał po wyrównanym starciu z Adrianem Błońskim.

Broncel odniósł już drugie zawodowe zwycięstwo w swojej karierze, ale walka na zasadach kick-boxingu była dla niego pewnego rodzaju debiutem Bełchatowianin przewalczył na pełnym dystansie trzy rundy po trzy minuty z medialnym rywalem Alanem Kwiecińskim, znanym z występów w telewizyjnym programie „Warsaw Shore”. Sędziowie ostatecznie uznali, że dwie rundy należały do zawodnika Torfiorze Team, a jedną ocenili na remis i tym samym to ręka 26-latka z Bełchatowa powędrowała w górę.

W drugim starciu już w formule MMA Damian Kiereś po pięciu rundach trwających po pięć minut przegrał na punkty z Adrianem Błońskim. Mimo wszystko drugi z bełchatowian w trakcie 25-minutowego starcia zostawił w ringu wiele zdrowia i sił robiąc wszystko, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Jestem bardzo zadowolony z postawy Damiana. Ciężkie treningi i rozmowy z psychologami zrobiły swoje, ale jednak doświadczenie wzięło górę – wyjaśnia Marcin „Abrat” Abratkiewicz. – Jeżeli chodzi o Szymona, to wykonał on kawał dobrej roboty i mimo, że nie jestem zadowolony z kilku rzeczy, to ta wygrana bardzo nas uradowała – kończy trener.

Wideo

Źródło:

Zostaw komentarz