Sześcioraczki z Tylmanowej świętują roczek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

“Dokładnie rok temu o godzinie 10.08 na świecie pojawił się Filip- pierwszy z sześcioraczków. Później co minute na świat przyszły Zosia, Tymon, Nela, Kaja i… kiedy myślałam, że wszystkie dzieciaki są już w inkubatorach okazało się że jest z nami jeszcze Malwina-nasza niespodzianka” – napisała mama na Instagramie.

“Kochane dzieci życzę Wam zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia! Aby kolejny rok był dla Was równie łaskawy co ten” – dodała szczęśliwa mama Filipa, Zosi, Tymona, Kai, Neli oraz Malwinki.

Sześcioraczki z Tylmanowej. Duża radość, masa obaw

Sześcioraczki urodziły się w Krakowie w maju. W Szpitalu Uniwersyteckim na świat przyszły cztery dziewczynki i dwóch chłopców.

– Był szok, był płacz, było wzruszenie. Teraz jest duża radość. Jestem ogromnie dumny z żony. Dzieciaczki też muszą jakoś walczyć i teraz trzymamy za nie kciuki – mówił o porodzie Szymon Marzec, ojciec dzieci.

– To duża radość, ale też mamy masę obaw. Cieszymy się, że dzieci są w najlepszych rękach, w jakich mogą być. Chcemy im zagwarantować ciepło i obdarzyć każde dziecko taka samą porcją miłości i troski. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy – dodał.

(sp)

Żródło

Zostaw komentarz