Syn Nayi Rivery czuje się coraz lepiej każdego dnia

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Ryan Dorsey i Naya Rivera © Bang Showbiz Ryan Dorsey i Naya Rivera

Syn Nayi Rivery czuje się coraz lepiej każdego dnia

Była gwiazda serialu “Glee” utonęła w Jeziorze Piru w Kalifornii w zeszłym miesiącu podczas wycieczki łodzią z czteroletnim synem Josey’em. Chłopiec przebywa obecnie pod opieką swojego ojca – byłego męża Nayi Ryana Dorsey’a – i spędza dużo czasu ze swoją ciocią Nickaylą.

W rozmowie z “Entertainment Tonight” źródło podało: “To był niesamowicie trudny czas dla jej rodziny i bliskich, ale Josey radzi sobie coraz lepiej każdego dnia.”

Osoba z otoczenia rodziny twierdzi, że Josey czuje się dobrze i rozumie, że jego mama już nie wróci.

Źródło podało: “Josey jest bardzo silnym chłopcem. Naya byłaby z niego bardzo dumna.”

Ryan każdego dnia rozmawia szczerze z synem na temat Nayi i chce, aby pozostała ona dużą częścią życia syna.

Źródło podało: “Teraz całym światem Ryana jest Josey. Ryan wciąż ją opłakuje i trudno jest mu pogodzić się ze śmiercią Nayi, ale jest silny i idzie do przodu dla dobra syna.”

“Ryan zrobiłby wszystko dla Josey’a. Teraz chce chronić swoją prywatność i nie chce pojawiać się publicznie. Chce całkowicie skupić się na Josey’u i zastanowić się nad tym, jak funkcjonować w nowej rzeczywistości.”

Kilka tygodni temu Ryan opowiedział o tym, że jest załamany “niesprawiedliwą” śmiercią Nayi.

Na Instagramie napisał: “To takie niesprawiedliwe. Nie ma słów, które wyraziłyby pustkę, jaka powstała w naszych sercach. Nie mogę uwierzyć w to, że życie ma teraz tak wyglądać. Chyba nigdy w to nie uwierzę.”

“Niedawno tu byłaś. Dzień wcześniej pływaliśmy w basenie z Josey’em. Życie nie jest sprawiedliwe. Nie wiem, co powiedzieć.”

Zostaw komentarz