Spektakularny powrót “Expressu Wieczornego”. “Gazeta Wyborcza” już szuka dziury w całym

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Po 21 latach powrócił “Express Wieczorny” – co piątek stanowi przygotowany z myślą o warszawiakach i mieszkańcach Mazowsza specjalny dodatek “Gazety Polskiej Codziennie”. Wczoraj w Warszawie i wielu innych dużych miastach Polski rozdano milion egzemplarzy “Expressiaka”. Przysłowiowej “dziury w całym” zaczęła szukać “Gazeta Wyborcza”

Wraca stary, dobry „Expressiak”! W każdy piątek znajdą Państwo w „Codziennej” specjalny dodatek, przygotowany z myślą o Warszawiakach i mieszkańcach Mazowsza – wszystko pod uznaną marką: „Express Wieczorny”. 

„Express Wieczorny” zniknął z Warszawy 21 lat temu. Kilku zapaleńców ze starej redakcji wydawało tytuł w Sochaczewie i okolicach. Postanowiliśmy odbudować markę, tak charakterystyczną dla stolicy i bardzo ciepło wspominaną przez Warszawiaków.

– informowała pewien czas temu “Gazeta Polska Codziennie”.

Czytaj również: „Express Wieczorny” powraca! Jutro w największych miastach Polski rozdamy 1 milion egzemplarzy!

W piątek, 3 lipca, na ulicach Warszawy i kilku największych miast Polski rozdanych zostało bezpłatnie 1 milion egzemplarzy “Expressu Wieczornego”.  

Sprawą zainteresowała się “Gazeta Wyborcza”, która zaczęła poszukiwać w powrocie “Expressu Wieczornego” przysłowiowej “dziury w całym”. W tekście zamieszczonym w serwisie warszawa.wyborcza.pl redaktor “GW” stara się dociec, dlaczego “Expressiak” powrócił właśnie teraz.

Autor artykułu stwierdził, że jest to efektem… “partyjnych sondaży”.

W tekście nie brakuje nieścisłości. 

Autor pisał też o nakładzie “Gazety Polskiej Codziennie”, który wyliczył na… 10 tys. egzemplarzy. Tymczasem ta liczba jest znacznie wyższa i przekracza 60 tys. egzemplarzy. Nietrudno było to sprawdzić.

Powrót “Expressiaka” odnotował też branżowy portal wirtualnemedia.pl.

– „Express” jest dodawany w każdy piątek. Będziemy czasem w ramach promocji rozdawać bezpłatnie. Docelowo ma wychodzić codziennie – powiedział pytany przez wirtualnemedia.pl Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie”.

 

» Kliknij i zobacz komentarze pod artykułem lub skomentuj na niezalezna.pl

Zostaw komentarz