Smarzek-Godek znalazła nowy klub! Polka zawodniczką potęgi

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Malwina Smarzek-Godek znalazła nowy klub. Polka zawodniczką potęgi © LUKASZ SZELAG/REPORTER Malwina Smarzek-Godek znalazła nowy klub. Polka zawodniczką potęgi

Malwina Smarzek-Godek przechodzi do Igor Gorgonzola Novara. Włoski klub oficjalnie potwierdził podpisanie kontraktu z atakującą reprezentacji Polski.

Malwina Smarzek-Godek przez dwa lata reprezentowała barwy Zanetti Bergamo, do którego przeniosła się z Chemika Police. W ostatnim czasie wiele spekulowano na temat przyszłości polskiej siatkarki, a wśród potencjalnych drużyn wymieniano właśnie tę z Novary. Włoski klub triumfował w ostatniej edycji Ligi Mistrzyń, a tegoroczny sezon ligowy zakończył na trzecim miejscu.

– Dla mnie gra w Novarze to spełnienie marzeń. Chciałam zostać we Włoszech i tu kontynuować karierę i teraz mogę to robić w jednym z największych klubów na świecie. Słyszałam wiele dobrych rzeczy o drużynie i nie mogę doczekać się rozpoczęcia nowego sezonu – powiedziała Smarzek-Godek w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

– Witamy siatkarkę, która łączy młody wiek i już spore doświadczenie na arenie międzynarodowej. Mieliśmy okazję docenić Malwinę przez dwa lata jej występów w Serie A. Okazało się, że jest entuzjastycznie nastawiona do nowej przygody, do tego stopnia, że zgodziła się zawrzeć z nami dwuletni kontrakt – powiedział prezes Igor Volley, Enrico Marchioni.

RadioZET.pl

Zostaw komentarz