Sharon Stone dziś ma 62-lata i dalej jest seksbombą. Na koncie ma niezliczone romanse i korzystała z aplikacji randkowej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Sharon Stone i Fawaz Gruosi

Sharon Stone i Fawaz Gruosi

© East News

Sharon Stone od lat wzbudza emocje wśród widzów. Na ekranie wciela się w pewne siebie kobiety i okazuje się, że przypomina grane przez siebie postaci na co dzień. Uwielbia mężczyzn i nie rezygnuje z randek.

Sharon Stone jest jedną z najlepszych hollywoodzkich aktorek, która zasłynęła dzięki roli w “Nagim instynkcie”. Nie bez powodu uważana jest za najpiękniejszą kobietę na świecie. Oprócz sukcesów w świecie kina ma za sobą wiele skandali i romansów. Przypomnijmy sobie życie tej niezwykłej aktorki.

Sharon Stone od seksbomby do pięknej 60-latki

Sharon Stone urodziła się w 1952 roku w miasteczku Meadville. Od początku była wyjątkowym dzieckiem (jest znaną członkinią Mensy – jej IQ wynosi 150). Poszła do szkoły podstawowej w wieku pięciu lat, a już dziesięć lat później rozpoczęła studia na Uniwersytecie w Pensylwanii.

Co natomiast z jej związkami? Ta sfera w jej życiu jest najciekawsza.

W 1984 roku poznała, a następnie poślubiła producenta telewizyjnego Michaela Greenburga. Jednak małżeństwo trwało zaledwie sześć lat. W następnych latach była wielokrotnie zaręczona, ale żaden z tych związków nie przetrwał.

W 1998 roku wyszła za mąż za Phila Bronsteina, redaktora naczelnego dwóch głównych gazet w San Francisco. Rozwiedli się w 2004 roku, a po tej relacji już więcej nie zdecydowała się na ślub. Obecnie mieszka ze swoimi trzema adoptowanymi synami: Ronem Josephem Bronstein (ur. 2000), Lairdem Vonne (ur. 2005) i Quinnem (ur. 2006). Mimo to Sharon nie próżnuje i choć jest samotną ponad sześćdziesięcioletnią matką, powróciła na randki.

I to nie zwykłego randkowania, lecz takiego online. Nie było łatwo. Aktorka korzystała z popularnej aplikacji randkowej Bumble. Nie cieszyła się nią jednak długo, bo już po pierwszym spotkaniu jej konto zostało zablokowane. Powód? Inni użytkownicy byli przekonani, że to fałszywe konto. Sharon Stone tak bardzo była zaskoczona sytuacją, że opublikowała post na Twitterze:

Poszłam na randkę z Bumble i nagle zamknęli moje konto. Niektórzy użytkownicy byli pewni, że ktoś się pode mnie podszywa! Hej Bumble czy naprawdę mnie wykluczacie?

Po opublikowaniu Tweeta Sharon dostała tysiące ofert randkowych. Nie wiemy, na ile z nich odpowiedziała, ale na pewno nie przestała korzystać z aplikacji. Jak powiedziała w jednym z wywiadów – podchodzi do niej bardzo pozytywnie, ponieważ może spotkać ludzi, których w normalnym życiu nigdy by nie poznała.

Sharon Stone podczas występu w “Late Late Show” wyznała, czego tak naprawdę szuka u mężczyzn.

Lubię, gdy są wysocy – powiedziała.

Aktorka, mimo niesamowitego wyglądu, wyjątkowej inteligencji i zdolności, do dziś pozostaje singielką. Paparazzi tylko co jakiś czas łapią ją podczas randek z tajemniczymi (najczęściej dużo młodszymi) mężczyznami.

Zostaw komentarz