Serge Aurier trzeci raz złamał zasady. Tottenham wszczyna postępowanie [FOTO]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Serge Aurier trzeci raz złamał zasady. Tottenham wszczyna postępowanie [FOTO] © Serge Aurier/Instagram Serge Aurier trzeci raz złamał zasady. Tottenham wszczyna postępowanie [FOTO]

Serge Aurier, prawy obrońca Tottenhamu Hotspur, trzeci raz złamał zasadę zachowania dystansu społecznego. O naruszeniu obowiązujących w Anglii reguł Iworyjczyk poinformował… sam, publikując w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoim fryzjerem.

“The crazy child” (Szalone dziecko) – taki nick wymyślił sobie Serge Aurier na Instagramie. Jest jak najbardziej trafny, choć owo szaleństwo, w jego przypadku, najczęściej objawia się brakiem rozsądku. Popisy swojego swobodnego stosunku do pandemii koronawirusa stają się powoli rytuałem w jego repertuarze…

Piłkarze Premier League mają obowiązek zachowania dystansu społecznego. Nie mogą też zapraszać gości i muszą starać się nie wychodzić z domu. Trzy zakazy i wszystkie trzy Iworyjczyk postanowił złamać.

Tottenham wszczyna postępowanie przeciwko Aurierowi

Najpierw było bieganie z przyjacielem, potem trening z klubowym kolegą z Tottenhamu Moussą Sissoko, a teraz… fryzjer. Mężczyzna, Justin Carr, odwiedził piłkarza w jego domu i on również, przy okazji, dopuścił się łamania zakazów. W Anglii fryzjerzy będą mogli wrócić do pracy 4 czerwca.

Obrońca “Kogutów” z dumą prezentował swoje nowe uczesanie w mediach społecznościowych, czym ściągnął na siebie gniew włodarzy londyńskiego klubu. Tottenham wszczął przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne.

Rozlicz PIT z Radiem ZET

RadioZET.pl/Sky Sports

Zostaw komentarz