Selena Gomez nie chce być postrzegana jako ‘smutna i zraniona’

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Selena Gomez © Bang Showbiz Selena Gomez

Selena Gomez nie chce być postrzegana jako ‘smutna i zraniona’

28-letnia piosenkarka jest znana z tego, że otwarcie opowiada o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym, o których mówi również poprzez swoją muzykę, szczególnie w bardzo emocjonalnym nowym albumie “Rare”.

Jednak mimo to gwiazda nie chce, żeby ludzie myśleli, że jest zawsze smutna, ponieważ album opowiada o konkretnym czasie w jej życiu, który ma już za sobą.

W rozmowie z magazynem “Rolling Stone” wyjaśniła: “Chciałabym, żeby ludzie zrozumieli, że to była podróż, którą mam już za sobą. Nie chcę, żeby ludzie postrzegali mnie jako smutną i zranioną. Nie chcę tego. Chciałam, żeby ludzie wiedzieli, że doświadczyłam czegoś, ale ta część mojego życia to już zamknięty rozdział.”

Niedawno twórczyni hitu “Lose You To Love Me”, która walczy z zaburzeniem dwubiegunowym, wyznała, że czuje się “silniejsza” po tym, jak zaczęła szukać pomocy w kwestii swojego zdrowia psychicznego.

W tym roku wyznała: “Nie jest łatwo wymusić od takiej osoby, żeby zaczęła szukać pomocy. Przechodziłam przez sytuacje, które sprawiały, że czułam się zdezorientowana. Potem myślałam o piętnie: ‘Co ludzie pomyślą?’ Ale gdy zastanowiłam się nad tym, to pomyślałam: ‘Nie obchodzi mnie to. Taka jest moja prawda.’ To nie jest piętno. Jestem po prostu osobą, która idzie przez swoje własne życie.”

“Jeśli chodzi o moją karierę, to jestem profesjonalistką i bardzo ciężko pracuję. Jednocześnie walczę z problemami natury psychicznej i chciałam, żeby ludzie o tym wiedzieli. Początkowo wszystko wyglądało beznadziejnie. Czasami nie byłam w stanie wstać z łóżka. Myślałam sobie: ‘Dlaczego nie mogę być taka jak inni?’ Przez te wszystkie lata udało mi się znaleźć swój własny rytm, ale potrzebowałam na to czasu.”

Zostaw komentarz