Schetyna na stadionie pomimo zakazu. “Gdyby tam siedział Kaczyński…”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Poseł PO-KO Grzegorz Schetyna na trybunach stadionu w Gdyni © PAP / Adam Warżawa Poseł PO-KO Grzegorz Schetyna na trybunach stadionu w Gdyni

Podczas dzisiejszego meczu Arki Gdynia ze Śląskiem Wrocław na trybunach obecny był poseł Grzegorz Schetyna. Polityka zauważył jeden z internautów.

Mecz Arki Gdynia ze Śląskiem Wrocław odbywał się na Stadionie Miejskim w Gdyni. Był to pierwszy mecz po wznowieniu rozgrywek i chociaż kibice wciąż nie mogą przebywać na trybunach, to mecz na stadionie oglądał były lider PO Grzegorz Schetyna.

“Schetyna na stadionie w Gdyni, mimo, że mecze bez udziału kibiców!!! Nie odpuszczać tego, bo gdyby tam siedział Kaczyński, to TVN24 z wrażenia, by musiał wziąć głęboki wdech!!! A relacji TVN-unie byłoby końca!!!” – napisał zdenerwowany internauta.

Sytuację wyjaśnił szybko rzecznik prasowy Arki Gdynia. W rozmowie z serwisem sportowefakty.wp.pl, rzecznik poinformował, że polityk na stadionie przebywał legalnie.

– Zgodnie z aktualnie obowiązującym regulaminem drużynie gości przysługują cztery zaproszenia i pan Grzegorz Schetyna był jednym z gości Śląska Wrocław. Jak Arka będzie jechała na Legię (zagra z nią w środę 10 czerwca w 29. kolejce – przyp. red.), to też będzie jej przysługiwała pula dla gości. Nie ma tu żadnej tajemnicy i żadnego drugiego dnia – tłumaczył.

Zostaw komentarz