Ryanair ogłosił nowy wakacyjny kierunek. Polecimy do kolejnego miejsca na Cyprze

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Ryanair poleci z Gdańska do Pafos na Cyprze © photoshooter2015 / Shutterstock Ryanair poleci z Gdańska do Pafos na CyprzeRyanair poinformował, że wkrótce rozpocznie loty na nowej trasie. Od 2 sierpnia z Gdańska będziemy mogli polecieć do Pafos na Cyprze. Połączenie ma odbywać się dwa razy w tygodniu.

Ryanair poszedł w ślady Wizz Aira i ogłosił nowe połączenie z Gdańska na Cypr. Irlandzki przewoźnik poleci jednak do Pafos, podczas gdy Wizz Air będzie latał do Larnaki. Z systemu rezerwacyjnego wynika, że nowe połączenie Ryanaira wystartuje 2 sierpnia.

Loty z Gdańska do Pafos

Loty z Gdańska do Pafos

© Dostarczane przez Gazeta.pl

Loty z Gdańska do Pafos ryanair.com

Dlaczego ten bilet jest taki tani? Jak oszczędzają przewoźnicy?

Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu – w środy oraz w niedziele. Na razie ceny wyglądają zachęcająco. Przykładowo 2 sierpnia można polecieć do Pafos za 103 zł i wrócić 9 sierpnia za taką samą cenę.

Pafos to popularny ośrodek turystyczny na południowo-zachodnim wybrzeżu Cypru. Miasto zostało wpisane na listę UNESCO. Wśród najważniejszych zabytków i atrakcji wymienia się zamek bizantyjski z XIII wieku, Groby Królewskie – starożytną nekropolię, na której znajduje się około 100 podziemnych grobowców wykutych w skale, a także Skałę Afrodyty, czyli miejsce, w którym, według legend, bogini miała wyjść z morskiej piany. Skała nie znajduje się jednak w samym Pafos, a w pobliżu miejscowości Kuklia, ok. 25 km od miasta.

Zostaw komentarz