Ryan Reynolds przeprasza za ślub z Blake Lively. „To był wielki błąd”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Ryan Reynolds przeprasza za ślub z Blake Lively. „To był wielki błąd” © Dostarczane przez Kozaczek Ryan Reynolds przeprasza za ślub z Blake Lively. „To był wielki błąd”

Mąż Blake Lively nie ma dobrych wspomnień związanych z ceremonią.

Blake Lively i Ryan Reynolds powiedzieli sobie tak w 2012 roku. Z perspektywy czasu nie mają dobrych wspomnień związanych z weselem.

Po latach ujawniono WPADKĘ Blake Lively na planie „Plotkary”. Nikt nie zwrócił na to uwagi

Ryan Reynolds o weselu

Ryan Reynolds w wywiadzie dla Fast Company wrócił wspomnieniami do ślubu z Blake Lively, który nazwał „gigantycznym pie*rzonym błędem”. Nie chodzi jednak o samo zawarcie związku małżeńskiego z piękną aktorką, tylko o wybór miejsca, w którym obywała się ceremonia. Dokładniej chodzi o farmę Boone Hall w Karolinie Południowej, na której w przeszłości pracowali niewolnicy.

;

To jest coś, za co zawsze będziemy przepraszać – powiedział aktor. – To co widzieliśmy wtedy, to miejsce na ślub rodem z Pinteresta, teraz widzimy miejsce zbudowane na niszczycielskiej tragedii.

Blake Lively znów ŻARTUJE z męża. Tym razem się wkurzy?

Aktor zaznaczył, że para skoncentrowała swoje działania na zwalczaniu dyskryminacji na tle rasowym. Małżeństwo zabierało również głos podczas fali protestów ruchu „Black Lives Matter” oraz przekazało 200 tys. dolarów NAACP, czyli Krajowego Stowarzyszenia na Rzecz Ludności Kolorowej.

Ryan Reynolds i Blake Lively na czerwonym dywanie

Ryan Reynolds i Blake Lively na czerwonym dywanie

© Dostarczane przez Kozaczek

Zostaw komentarz