Roześmiani Brigitte i Emmanuel Macron wypoczywają z dziećmi na jachcie (ZDJĘCIA)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Kandydatura Emmanuel Macrona, który w 2017 zwyciężył w wyborach na prezydenta Francji, od samego początku budziła wiele emocji. Jednym z powodów było małżeństwo polityka, który związany jest z kobietą o 25 lat starszą od niego.

Pikanterii całej sprawie dodawał fakt, że Brigitte była niegdyś nauczycielką Emmanuela i właśnie w ten sposób para poznała się i zakochała w sobie. Gdy informacja ta “wyszła na jaw”, wywołała tym wiele kontrowersji i zamieszania, a prywatne życie Macronów stało się obiektem publicznej debaty.

bCPqVaTb

Media uwzięły się na parę, a po wygranej Macrona w wyborach właściwie nie było dnia, by nie rozpisywano się na temat ich związku. Pomimo tego, że przechodzili już rzekomo wiele kryzysów, wciąż są razem i wszystko wskazuje na to, że ich relacja ma się dobrze.

Buziak od Trumpa

bCPqVaTh

Macronowie bardzo dbają o swoją prywatność, ale sprytnym paparazzi od czasu do czasu udaje się przyłapać ich w nieco intymniejszych momentach. Jednym z ostatnich jest wakacyjny wypad na wyspę Porquerolles, gdzie wypoczywają całą rodziną.

W sieci pojawiły się zdjęcia, na których widać Emmanuela i Brigitte ich towarzyszy na jachcie oraz szalejących na skuterach wodnych. Wszyscy wyglądają na zrelaksowanych i wypoczętych, zaprzeczając plotkom o jakichkolwiek kryzysach.

Fajna z nich rodzina?

bCPqVaTi
bCPqVaTj
bCPqVaTC

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz