Rozenek-Majdan urodzi w prywatnym szpitalu. Cena powala

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Małgorzata Rozenek-Majdan już niedługo po raz trzeci zostanie mamą. Ten poród może ją kosztować tyle, co używany samochód lub egzotyczne wczasy w tropikach.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan już niebawem zostaną rodzicami. Ich pierwsze dziecko ma przyjść na świat na początku czerwca. Ciąża od początku jest prowadzona przez jedną z prywatnych klinik w Warszawie i tam też gwiazda będzie rodzić. Nietrudno się domyślić, że ten plan jest dość kosztowny i przerasta możliwości przeciętnych rodziców…

Ile będzie kosztował poród Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Nie ma co ukrywać – gwiazdy zapłacą każdą cenę za to, aby ich dziecko przyszło na świat w jak najlepszych warunkach. Trudno się dziwić zwłaszcza Małgorzacie Rozenek-Majdan, która miała problemy z zajściem w ciążę, a bliźniaczą nawet poroniła. Zależy jej więc na tym, aby wszystko przebiegło w miejscu, które uważa za najbardziej bezpieczne. Wiadomo, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie będzie rodziła siłami natury. Gwiazda zdecydowała się na cesarskie cięcie

Oczywiście to wszystko kosztuje. I to wcale nie tak mało… Ceny przeanalizował portal edziecko.pl. W zestawieniu wzięto pod uwagę prywatne szpitale, które oferują możliwość porodu w ich placówce. Jednym z najbardziej popularnych jest Medicover w Miasteczku Wilanów. To jedna z najczęściej wybieranych przez gwiazdy placówek. Do wyboru są aż trzy różne pakiety:

  • poród naturalny w cenie 7900 zł,
  • cesarskie cięcie w cenie 10900 zł,
  • pakiet prestige, w cenie 17900 zł.

Ostatni pakiet można rozszerzać. Jeżeli przyszłym rodzicom zależy na skompletowanym przez nich zespole medycznym, chcą uczestniczyć w zajęciach szkoły rodzenia czy skorzystać z porady laktacyjnej/konsultacji snu dziecka, trzeba dopłacić kolejne 2200 zł. Najdroższa opcja może zatem kosztować przyszłych rodziców 20000 zł.

Jak tę kwotę skomentował sam Radosław Majdan?

Gdzie będzie rodzić Małgorzata Rozenek-Majdan? Tego jeszcze nie wiadomo. Cena, którą jednak przyjdzie jej zapłacić za tak fantastyczną opiekę, to i tak nic w porównaniu do Joanny Krupy, która decydując się na poród w jednej z luksusowych klinik w Los Angeles, zapłaciła aż 20 tys. dolarów, czyli około 80 tys. złotych.

Zdjęcie główne: Instagram.com/r_majdan

Zostaw komentarz