Rozenek-Majdan pozuje w krótkiej mini w 9. miesiącu CIĄŻY: Nie wygląda Pani na te +20 kg

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

© fot. instagram.com/m_rozenek Celebrytka ostatnio przyznała, ile przytyła.

Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.) lada dzień urodzi swojego trzeciego syna. Celebrytka wciąż wydaje się być w doskonałej formie, chętnie prezentuje swój duży brzuszek na Instagramie. Tym razem założyła krótką mini i zrobiła sesję zdjęciową w lustrze. Internautki są zachwycone jej wyglądem.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza, ile PRZYTYŁA w ciąży: Widziałaś te podgardle?

Małgorzata Rozenek-Majdan w mini w 9. miesiącu ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan słynie z dystansu do siebie – gwiazda nie przejmuje się dodatkowymi kilogramami, które w ciąży są czymś zupełnie normalnym. Śmiała się, że zrobiło jej się straszne podgardle i zdradziła, że przytyła ponad 20 kilogramów. Na zdjęciach widać jednak, że nadal ma świetną figurę – oprócz brzuszka, ciężko dopatrzyć się krągłości!

Perfekcyjna pokazała się w krótkiej mini podkreślającej brzuszek i odsłoniła zgrabne nogi.

Dziś sobota, 💃🕺więc normalnie większość z Was szykowałaby się na wieczorne wyjście ze znajomymi. Ja szykuję się na tańce w salonie 😂 – napisała.

View this post on Instagram

Dziś sobota, 💃🕺więc normalnie większość z Was szykowałaby się na wieczorne wyjście ze znajomymi. Ja szykuję się na tańce w salonie 😂 bo można spędzić te sobotę równie fajnie. Pomoże w tym dobra muzyka… 😉 Jakiś czas temu razem z @r_majdan zrobiliśmy listy naszych ulubionych utworów dla @tidal_polska , a teraz mamy dla Was zabawę, w której do wygrania jest aż ‼️10‼️półrocznych subskrypcji dla przyszłych użytkowników @tidal_polska. Co trzeba zrobić? Polubić zdjęcie, oznaczyć w komentarzu pod, trzech znajomych, którzy nie mogą żyć bez muzyki. Listę zwycięzców ogłoszę już w ten poniedziałek po 20.00 na swoim IG story. Co jest ważne ➡️ półroczna subskrypcja jest dla nowych użytkowników TIDAL. Miłej zabawy. A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on May 16, 2020 at 9:17am PDT

Radosław Majdan pokazuje zdjęcia ŚPIĄCEJ Małgorzaty Rozenek: Moje dwa kochane grubaski

Nie wygląda Pani na te +20 kg 😁super ! Szczęśliwego i lekkiego rozwiązania 😘Piękna brzuchatka ❤️😘😘Żeby co 2 tak wyglądała przy rozwiązaniu🤦🏼‍♀️marzenie!!! Ja przypominałam Shreka w za dużych dresach po wujku🤦🏼‍♀️ – słodzą fanki w komentarzach.

Trzeba przyznać – ciąża bardzo służy Małgosi.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan © Dostarczane przez Kozaczek Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży © Dostarczane przez Kozaczek Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan © Dostarczane przez Kozaczek Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan

Zostaw komentarz