Rozanielona Lara Gessler przemierza ulice Warszawy w miłosnym uścisku ukochanego (ZDJĘCIA)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Lara Gessler od lat figuruje na firmamencie polskiego show biznesu z tytułu bliskiego pokrewieństwa z najpopularniejszą restauratorką w kraju – Magdą Gessler. Wchodząc w okres dojrzałości pod czujnym okiem kolorowej prasy, córka kuchennej rewolucjonistki zdołała przyzwyczaić się do ciepła reflektorów do tego stopnia, że ułożenie sobie życia ze stroniącym od zgiełku Pawłem Ruczem okazało się dla niej niemożliwe.

Na szczęście młoda Gesslerówna nie musiała długo szukać, aby znaleźć partnera idealnego. Z Piotrem Szelągiem, warszawskim prawnikiem, dobrała się tak dobrze, że niespełna rok po rozwodzie z byłym mężem obwieściła, że jest w ciąży.

bCzSYXrb

Obecnie Lara Gessler skupia się głównie na dbaniu o własne zdrowie i odbieraniu płynących zewsząd gratulacji. W ostatni piątek celebrytka została przyłapana podczas spaceru z aspirującym do rangi celebryty partnerem na ulicach Warszawy. Lara zdecydowała się tego dnia na zwiewną, cielistą sukienkę przed kolano, zamszowe kowbojki i malutki wiklinowy koszyczek. Piotr natomiast postawił na swoje ulubione mokasyny, wymięte szorty i swobodnie zapiętą koszulę.

Sądząc po pakunkach, z którymi Gessler wracała ze spaceru, można wywnioskować, że postanowiła poszerzyć nieco swoją garderobę. Marka, na której produkty się zdecydowała, reklamuje się hasłem “kobiece sukienki dla każdej sylwetki”.

bCzSYXrh

Uda jej się przygotować w porę na gwałtowny przeskok w odzieżowej rozmiarówce?

bCzSYXri
bCzSYXrj
bCzSYXrC

żródło:

Zostaw komentarz