Rolnik szuka żony: Seweryn rozstał się z dziewczyną? Nowy komentarz nie pozostawia wątpliwości

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Rolnik szuka żony: Seweryn rozstał się z dziewczyną? Nowy komentarz nie pozostawia wątpliwości © Instagram:@rolnikszukazonytvp Rolnik szuka żony: Seweryn rozstał się z dziewczyną? Nowy komentarz nie pozostawia wątpliwości

Seweryn Nowak z “Rolnik szuka żony 6” zakończył związek z Magdą? Profil Seweryna zniknął z Instagrama, jego dziewczyna usunęła wszystkie wspólne zdjęcia. Gwiazdor “Rolnika” rozstał się z ukochaną? Po najnowszym komentarzu Magdy chyba wszystko stało się jasne. 

Seweryn Nowak był jednym z uczestników 6. edycji programu “Rolnik szuka żony”. O jego względy zabiegało kilka kandydatek, w tym Marlena i Diana. Przez moment szczęście dopisało tej pierwszej, ale Seweryn nie zdecydował się na życie z wrażliwą 22-latką. W odcinku świątecznym przedstawił nową dziewczynę, Magdę. Wkrótce para zamieszkała razem i poświęciła się prowadzeniu gospodarstwa agroturystycznego, które Seweryn odziedziczył po rodzicach.

Do tej pory związek Seweryna i Magdy rozwijał się w najlepsze, o czym świadczyły radosne zdjęcia zamieszczane w mediach społecznościowych. Mówiło się nawet, że lada chwila para stanie na ślubnym kobiercu. Tymczasem w mediach pojawiły się plotki, że Seweryn i jego ukochana nie są już razem. Dowodem miało być zniknięcie Seweryna z social mediów oraz brak wspólnych zdjęć na profilu Magdy.

Rolnik szuka żony: Widzowie nie wierzą w uczucie Seweryna i Magdaleny: “Dziewczyna jest podstawiona”

Rolnik szuka żony: Seweryn Nowak rozstał się z dziewczyną?

Niedawno Seweryn usunął profil z Instagrama, a Magda skasowała wszystkie fotografie z rolnikiem. Jak wiadomo, w social mediach takie zachowania odbierane są jako sygnał zakończenia relacji. Nic dziwnego, że fani zaczęli podejrzewać, że Seweryn nie jest już ze swoją dziewczyną.

Po fali spekulacji nieoczekiwanie głos zabrała Magda. Ukochana rolnika wprawdzie nie odniosła się bezpośrednio do doniesień o rozstaniu, ale jej komentarz wystarczył, by uciszyć plotki. 

A jednak! Niedzielny relaks. Oczywiście aktywny. Niezmiennie fotograf ten sam – Pan S. – napisała dziewczyna Seweryna, pokazując zdjęcia z weekendu. 

Wprawdzie na fotografiach nie widać Seweryna, ale wszystko wskazuje na to, że to właśnie z nim Magda wybrała się na zwiedzanie zamku w Malborku. Niestety dziewczyna rolnika zmieniła konto na prywatne, co oznacza, że mogą ją oglądać tylko followersi. 

RadioZET.pl/jw

Zostaw komentarz