Razem uczcijmy 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Z okazji rocznicy legendarnej bitwy, która uratowała Europę przed bolszewizmem, przygotowaliśmy specjalny program edukacyjno-muzyczny, który będzie można obejrzeć na portalu Niezależna.pl już w najbliższą sobotę.

Planem na zwycięstwo bolszewików był terror. Chcieli opanować Europę, a następnie cały świat. Jednak na drodze stanęła im odradzająca się po 123 latach niewoli Polska. To my zatrzymaliśmy czerwoną nawałnicę. Z okazji 100. rocznicy tego niezwykłego wydarzenia portal Niezalezna.pl przygotował dla Państwa specjalny program edukacyjno-muzyczny pt. „Dumni Biało-Czerwoni. Bitwa, która uratowała Europę”. Premiera już w najbliższą sobotę.

Bitwa Warszawska uznawana jest za jedną z najważniejszych bitew w historii świata. To dzięki bohaterskiej postawie polskich żołnierzy i cywilów bolszewizm nie rozlał się na resztę Europy.

Aby upamiętnić 100. rocznicę tego heroicznego wydarzenia, media Strefy Wolnego Słowa przygotowały dla Was – naszych Czytelników – wyjątkowy program edukacyjno-muzyczny pt. „Dumni Biało-Czerwoni. Bitwa, która uratowała Europę”, a w nim m.in. rozmowa z historykiem dr. Tomaszem Łabuszewskim z IPN, występy artystów, odwiedziny miejsc upamiętniających walki z Sowietami, a także wiele innych materiałów.

To kolejna odsłona naszego projektu zatytułowanego „Dumni Biało-Czerwoni”, w ramach którego chcemy w interesujący sposób promować wiedzę o ważnych wydarzeniach w historii naszej ojczyzny. 

Premiera najbliższego odcinka już 15 sierpnia na naszym portalu.

Zapraszamy na:

Niezależna.pl

vod.gazetapolska.pl

Facebook:

Niezależna.pl

Gazeta Polska

Gazeta Polska Codziennie

Gazeta Polska VOD

YouTube:

Niezależna.pl

Gazeta Polska

» Kliknij i zobacz komentarze pod artykułem lub skomentuj na niezalezna.pl

Zostaw komentarz