Radosław Majdan zdradził, kiedy dokładnie Małgosia zaszła w ciążę. „To był magiczny wyjazd”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Radosław Majdan zdradził, kiedy dokładnie Małgosia zaszła w ciążę. „To był magiczny wyjazd” © Dostarczane przez Kozaczek Radosław Majdan zdradził, kiedy dokładnie Małgosia zaszła w ciążę. „To był magiczny wyjazd”

“Dwa tygodnie później moja żona była już w ciąży…”

Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.) lada chwila urodzi swojego trzeciego syna. Perfekcyjna i jej mąż Radosław Majdan, nie mogą się już doczekać, tym bardziej że starali się dwa lata o ciążę za pomocą in-vitro.

Kiedy Małgorzata Rozenek zaszła w ciążę?

 

Małgorzata Rozenek w końcu WRÓCIŁA do domu! „Wszędzie dobrze, ale…”

Rozenek i Majdan przeszli bardzo trudne chwile, kiedy gwiazda poroniła dwa razy, w tym bliźniaczą ciążę: “Moja droga do trzeciej ciąży była tak trudna i emocjonalnie wyczerpująca. Najtrudniejszy był moment, jak poroniłam ciążę w prawie 11. tygodniu. Była to ciąża bliźniacza – wyznała Małgosia.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała pokoik dla dziecka: O matko… ale SMUTNO

Radosław Majdan dzisiaj pokazał zdjęcia z ubiegłorocznej rocznicy ślubu, którą spędzili w Rzymie. Piłkarza zdradził, że dwa tygodnie po wyjeździe, Małgosia była już w ciąży.

Wspominaliśmy dzisiaj z Małgosią naszą ostatnią rocznicę💥🎈 i to, że wrzucając monety do fontanny, mieliśmy nadzieje tam wrócić , ale już w większym składzie…😁 dwa tyg później moja żona była już w ciąży 💪jak tu nie wierzyć w legendy – napisał Radek.

Małgorzata Rozenek-Majdan PORONIŁA ciążę bliźniaczą w prawie 11. tygodniu

To był magiczny wyjazd😊 ❤️ – skomentowała Rozenek.

View this post on Instagram

Wspominaliśmy dzisiaj z Małgosią naszą ostatnią rocznicę💥🎈 i to, że wrzucając monety do fontanny, mieliśmy nadzieje tam wrócić , ale już w większym składzie…😁 dwa tyg później moja żona była już w ciąży 💪jak tu nie wierzyć w legendy 😁 A post shared by Radosław Majdan (@r_majdan) on May 25, 2020 at 7:43am PDT

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wyjechali z okazji rocznicy ślubu na początku września do Rzymu, co potwierdza opublikowane zdjęcie 10 września 2019 roku przez Rozenek. Wynika z tego, że gwiazda zaszła w ciążę pod koniec września 2019 roku. Szczęśliwi rodzice przyznali publicznie, że spodziewają się dziecka dopiero 15 grudnia.

OMG! Małgorzata Rozenek jest w ciąży

Zostaw komentarz