Pudzian podpisał kontrakt. “Mega grzmoty. To będzie wisienka na torcie”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Krystian Pudzianowski i Popek © Facebook/Screen Krystian Pudzianowski i Popek Krystian Pudzianowski (1-0, 1 KO) podpisał kontrakt z FEN. Debiut pod szyldem federacji 39-letniego fightera będzie miał miejsce 13 czerwca podczas gali FEN 28. W rozmowie z polsatsport.pl zdradził szczegóły współpracy z FEN.

Pudzianowski udanie zadebiutował na zawodowstwie w 2019 roku, gdy podczas gali FFF 1 znokautował w 2. rundzie Radosława Słodkiewicza.Pudzian” ze sportami walki zaprzyjaźniony jest od bardzo dawna, od czerwcowego debiutu na FEN 28 jego kariera ma nabrać płynności i harmonii. 13 czerwca fighter trenujący w Warszawskim Centrum Atletyki wyjdzie do klatki, by stoczyć pojedynek w kategorii ciężkiej.

Brat Mariusza Pudzianowskiego przed debiutem: Przygotujcie się na mega grzmoty 

W rozmowie z portalem polsatsport.pl Pudzianowski opowiedział o szczegółach współpracy z FEN. Przed nim spore wyzwanie, czego ma świadomość. – Lubię sportowe wyzwania i cały czas podnoszę sobie poprzeczkę. FEN jest organizacją typowo sportową. Nic złego nie może się wydarzyć. Jestem pewny siebie, więc musicie być przygotowani na mega grzmoty. Odnośnie rywala to będzie wisienka na torcie – powiedział brat Mariusza Pudzianowskiego.

Krystian Pudzianowski zdradził też, na jak długo związał się organizacją FEN. – Kontrakt jest podpisany na jeden pojedynek, a później na pewno będziemy was mile zaskakiwać. Ta współpraca potrwa dłużej. Nie wiem, na ile pozwoli mi zdrowie, ale na pewno nie skończy się na jednej walce – dodał.

Przeczytaj też:

Zostaw komentarz