Producenci show Ellen DeGeneres PROSILI GOŚCI, by ją komplementowali? “Powiedz jej, jak wielkim fanem jesteś”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Ellen DeGeneres od 2003 roku prowadzi jedno z popularniejszych talk show w Stanach Zjednoczonych, gdzie przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami. Przez lata Amerykankę kojarzono jako miłą i empatyczną osobę oraz doceniano jej poczucie humoru. Od jakiegoś czasu jednak coraz częściej mówiło się o tym, że 62-latka nie jest tak sympatyczna, jak mogłoby się z pozoru wydawać.

Kilka miesięcy temu zaczęły pojawiać się pierwsze niewygodne fakty na jej temat. Jeden z jej współpracowników wyznał wówczas, że zdobywczyni nagrody Emmy “traktowała go z góry” i określił jej funkcjonujący w mediach wizerunek jako “fałszywy”.

bCMtKsET

Oliwy do ognia dolały kolejne mnożące się w ostatnim czasie jak grzyby po deszczu informacje na temat paskudnego charakteru Ellen. Według zeznań osób, które miały “przyjemność” z nią pracować, prezenterka miała między innymi każdego dnia wybierać spośród współpracowników “ofiarę”, nad którą pastwiła się w wyjątkowo okrutny sposób. Co więcej, podobno zabroniła ekipie nawiązywania z nią kontaktu wzrokowego.

Oskarżenia okazały się być na tyle poważne, że na plan wkroczyła inspekcja pracy, która ma sprawdzić, czy warunki panujące za kulisami The Ellen DeGeneres Show są aż tak złe. Wewnętrzne śledztwo w sprawie domniemanych nadużyć rozpoczął także koncern medialny WarnerMedia.

Meghan Markle ratuje dobre imię. Ustawka w programie Ellen

bCMtKsEZ

Jak donosi Page Six, do niestandardowych zachowań na planie talk show posuwały się także osoby odpowiedzialne za produkcję programu. Według anonimowych informatorów portalu producenci mieli nalegać, by goście DeGeneres podczas wywiadu kierowali w jej stronę pochlebstwa:

Komplementuj Ellen, powiedz jej, jak wielkim fanem jesteś – wspomina zaskakujące słowa osób z produkcji źródło tabloidu i dodaje:

Co ciekawe, ci goście programu byli już fanami Ellen. Jednak mówienie wprost, że trzeba jej schlebiać, było naprawdę dziwne. Nie powinno się o coś takiego prosić… Jeśli obejrzysz poprzednie wywiady, można zauważyć, że większość gości faktycznie zawsze ją komplementuje.

Myślicie, że idolce Łukasza Jakóbiaka uda się skutecznie wytłumaczyć z pojawiających się co chwila doniesień na temat pracy na planie jej show?

bCMtKsFa
bCMtKsFu

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz