Premier poszedł do fryzjera. Za ile się ostrzygł?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Premier Morawiecki ostrzygł się w salonie w Warszawie © Facebook Premier Morawiecki ostrzygł się w salonie w Warszawie

Premier Morawiecki – ogłaszając rodakom, że otwiera zakłady piękności – chyba sam już nie mógł doczekać się, kiedy wreszcie pójdzie do fryzjera. Skorzystał ze zdjętego obostrzenia niemal natychmiast. Przy okazji wydało się, że strzyże się w nie byle jakim salonie. To ulubiony zakład celebrytów! Nie tylko zresztą on poszedł do fryzjera

Zakład fryzjerski, w którym pojawił się premier, to ulubiony salon m.in. słynnej Wodzianki z programu Kuby Wojewódzkiego – Dominiki Zasiewskiej. Ona sama opowiadała, że uwielbia tam robić sobie „soczysty manicure hybrydowy”.

Za ile ostrzygł się premier?

Premier Mateusz Morawiecki nie zdecydował się na zrobienie paznokci lub inny zabieg upiększający, ale swoją rządową głowę przekazał chętnie w ręce pięknej blond ekspertki od strzyżenia.

Do salonu przyszedł rano, jeszcze przed godzinami pracy w Kancelarii Premiera. Efekt pracy fryzjerki musiał go pozytywnie zaskoczyć, bo szef rządu pochwalił się tą wizytą i swoją nową fryzurą w internecie.

Publikując zdjęcie, zadbał o to, by ukryć nazwę zakładu fryzjerskiego, ale Fakt szybko ustalił, że był to salon na warszawskim Mokotowie, w którym strzyżenie męskie kosztuje nawet 65 zł.

Nie tylko Morawiecki

Także prezydent Warszawy i kandydat na urząd prezydenta Polski Rafał Trzaskowski (48 l.) skorzystał z tego, że zakłady fryzjerskie są już otwarte, i udał do modnego salonu w Wołominie, w którym strzygą się chętnie m.in. zawodnicy MMA.

Trzaskowski skrytykował przy okazji reżim sanitarny, jaki obowiązuje u fryzjerów. – Dochodzi do sytuacji absurdalnych. Dziś w Wołominie zastanawialiśmy się, czy koniecznie fryzjer musi dziś obcinać włosy w stroju godnym chirurga? – pytał

Trzaskowski ostro do Bielana: to czysta bezczelność

Co ma Szumowski? Spróbuj sam odczytać.

Błaszczak rusza na podbój kosmosu!

Teraz możesz czytać FAKT bez wychodzenia z domu! Pobierz najnowsze wydanie gazety i bądź zawsze na bieżąco. 

Zostaw komentarz