Poseł PiS zakażony koronawirusem. COVID-19 sieje spustoszenie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Poseł PiS zakażony koronawirusem. COVID-19 sieje spustoszenie © Maciej Luczniewski/REPORTER Poseł PiS zakażony koronawirusem. COVID-19 sieje spustoszenie

Poseł PiS Robert Telus jest zakażony koronawirusem. Jak sam przyznaje, początki choroby były bardzo ciężkie. Szef sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi poinformował o swojej dolegliwości w czwartek wieczorem na Twitterze. 

Poseł PiS Robert Telus jest zakażony koronawirusem. Cała jego rodzina została objęta kwarantanną, a on poinformował Polaków o swojej sytuacji za pośrednictwem Twittera.

W czwartek wieczorem szef sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi napisał post, w którym przyznał, że dopadł go COVID-19. Jak sam podkreślał, początki choroby były bardzo ciężkie.

Potwierdzono u mnie zakażenie koronawirusem. Początki choroby były ciężkie, teraz jest znacznie lepiej. Obecnie przebywam w izolacji

– napisał polityk.

Poseł PiS Robert Telus zachorował na COVID-19

Robert Telus jednocześnie zaapelował do Polaków, by ci na siebie uważali i nie lekceważyli pandemii koronawirusa. Pocieszające w jego sytuacji jest to, że póki co bliscy polityka nie wykazują objawów zakażenia.

To nie pierwszy polityk, który zetknął się z chorobą w życiu prywatnym. O zakażeniu koronawirusem informowali również m.in. minister w Kancelarii Prezydenta Adam Kwiatkowski, wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska (PiS), senatorowie: Jan Filip Libicki (PSL-Koalicja Polska) i Artur Dunin (KO), poseł PSL-Kukiz15 Dariusz Klimczak, a kilka miesięcy temu także minister środowiska Michał Woś. 

Niestety, nie świadczy to absolutnie o odwrocie pandemii – dokładnie odwrotnie. Można odnieść wrażenie, że wirus z każdym dniem rośnie w siłę coraz bardziej.

Zobacz także:

Kinga Duda PONIŻONA przez żołnierza. Brutalne

Jarosław Kaczyński PREMIEREM?! Ostatnia szansa PiS-u

Zostaw komentarz