Popularna influencerka dostała życzenia urodzinowe od CHIRURGA PLASTYCZNEGO. Pokazał, jak wyglądała przed operacjami (ZDJĘCIA)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Nie jest tajemnicą, że wygląd zewnętrzny wciąż jest jednym z kluczowych czynników decydujących o karierze w show biznesie. Wśród celebrytów nie brakuje więc miłośników medycyny estetycznej oraz tajemniczych “diet zmieniających rysy twarzy”.

Niedawno media zaczęły nieco uważniej przyglądać się metamorfozie Lele Pons. Pochodząca z Wenezueli influencerka niegdyś była jedną z największych gwiazd nieistniejącej już platformy Vine. Obecnie działa natomiast na innych popularnych platformach – regularnie nagrywa filmy na Youtubie, a na Instagramie jej poczynania obserwuje ponad 41 mln użytkowników.

bCFdSulP

Podobnie jak w przypadku większości gwiazd sieci, Lele zazwyczaj publikuje na swoim instagramowym profilu starannie pozowane zdjęcia w pełnym makijażu i modnych stylizacjach. Jednocześnie celebrytka nie ukrywa jednak, że nie zawsze wyglądała tak, jak obecnie i okazjonalnie pokazuje swoim obserwatorom fotografie z przeszłości.

Fani Lele wielokrotnie podejrzewali, że w przeszłości influencerce zdarzało się korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Ona sama publikując kolejne zdjęcia sprzed lat, podkreślała za to, że jej metamorfoza jest efektem procesu dojrzewania.

bCFdSulV

Kilka dni temu Pons obchodziła 24. urodziny. Oprócz zapewne mnóstwa życzeń od bliskich i wielbicieli swojej internetowej twórczości Lele otrzymała również specjalną urodzinową wiadomość od… chirurga plastycznego.

Jeden z czołowych nowojorskich specjalistów od poprawiania urody, doktor Ramtin Kassir zamieścił na swoim instagramowym profilu wpis poświęcony właśnie metamorfozie Pons.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej i utalentowanej Lele Pons. Gdy się poznaliśmy, miałaś 18 lat i jesteśmy bardzo dumni z tego, jak rozkwitłaś jako osoba oraz w życiu zawodowym – napisał dr Kassir.

Do swojego wpisu chirurg dołączył serię fotografii influencerki z przeszłości, na których kompletnie nie przypomina dzisiejszej “wersji” samej siebie. Do życzeń Kassir dopisał także pokaźną ilość hasztagów, prawdopodobnie sugerujących, jakim zabiegom poddała się jego klientka.

bCFdSulW

Wśród nich znalazły się m.in. operacja nosa, botoks oraz wypełniacze.

W odpowiedzi na oryginalne życzenia Lele wykazała się na szczęście dużym dystansem i podziękowała lekarzowi za pomoc w przemianie.

Dosłownie najlepsze decyzja, jaką podjęłam w życiu. Sprawiasz, że dzieją się cuda! – napisała w komentarzu.

Zobaczcie, jak lata temu wyglądała Lele Pons. Dobrze, że nie wypiera się operacji?

bCFdSulX
bCFdSulY
bCFdSumq

żródło:

Zostaw komentarz