Po aferze w Trójce Kazik wypuścił nową piosenkę i teledysk z “hejtami”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Nowa płyta Kazika 'Zaraza' ukaże się już 5 czerwca. Na zdjęciu Kazik Staszewski i Wojtek Jabłoński podczas pracy nad albumem. © Fot. Arek Szymański Nowa płyta Kazika ‘Zaraza’ ukaże się już 5 czerwca. Na zdjęciu Kazik Staszewski i Wojtek Jabłoński podczas pracy nad albumem.

“Powiedzcie, że kochacie nas” – taki tytuł nosi nowa piosenka, którą Kazik Staszewski nagrał z Wojtkiem Jabłonowskim. Niektórzy doszukują się w niej komentarza do wydarzeń w radiowej Trójce.

“Powiedzcie, że kochacie nas, inaczej nic nie znaczę. Chcemy kochani być przez was… Powiedzcie, że kochacie nas w ten nieprzyjemny czas. Powiedzcie, że kochacie nas, zrobimy wszystko, co chcecie i ukłonimy się po pas po całym internecie” – śpiewa Kazik w nowym utworze.

Teledysk do piosenki stylizowany jest na transmisję na żywo. Na ekranie pojawiają się “hejterskie” komentarze od widzów, np. “Kazik już dawno się skończył, a Wojtek nawet nie zaczął”, “Pierwszy raz was słucham i ostatni”.

Wideo z nagraniem można zobaczyć w serwisie Facebook:

Artysta nadal nie wypowiedział się na temat afery, jaka wybuchła w Trójce z powodu jego piosenki “Twój ból jest lepszy niż mój”. Zdecydował się jednak wycofać ją z Listy Przebojów Trójki. Czy nowy utwór, w którym szydzi z oportunizmu, jest komentarzem do prób cenzury, o jakie oskarżana jest dyrekcja Trójki? 

Zostaw komentarz