Plejada gwiazd na otwarciu pierwszego sklepu stacjonarnego MODIVO

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Wśród gości pojawiła się cała plejada gwiazd polskiego show-biznesu oraz dziennikarze i redaktorzy mody. Imprezę poprowadził Olivier Janiak, a na gości czekało wiele atrakcji, które uświetniły ten niepowtarzalny wieczór.

 Modivo to pierwsza marka w Polsce, która zabiera swoich klientów do zupełnie innej, zaskakującej rzeczywistości, będącej niecodziennym spotkaniem z technologią. Salon Modivo nie przypomina znanych dotąd sklepów z odzieżą. To miejsce, w którym technologia spotyka się z modą. Podczas eventu goście mieli możliwość przetestowania zupełnie nowej formy zakupów, które są unikalnym i niezwykle wygodnym połączeniem online z offline.

REKLAMA

Komfort w Modivo

Sklep Modivo to wyjątkowe miejsce, w którym nie znajdziemy rzędów wieszaków pełnych ubrań i nie będziemy musieli szukać odpowiedniego rozmiaru wśród sterty produktów. Klienci coraz częściej poszukują wygodnych rozwiązań zakupowych, a takich w Modivo nie brakuje. Wśród nich m.in. wymiana rozmiaru konkretnego produktu bez konieczności opuszczania przymierzalni. Ponadto dostęp do wyselekcjonowanych produktów od niemal 250 marek premium. Doświadczenia zakupowe klienta w sklepie Modivo wchodzą na wyższy poziom i są dowodem na to, że moda wraz z technologią tworzą duet idealny.

Zobacz, jak wygodne jest modivo.pl

Sklep Modivo

Przymierzalnia w Modivo

żródło:

Zostaw komentarz